Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vasarnap szerelmet szeretnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasarnap szerelmet szeretnek vallami, Tanacsokat kernek! Mi legyen? (hosszabb sztori)

Figyelt kérdés

Sziasztok embertarsaiim!

Infok rolam: 13/L (majdnem 14:D)

Alacsony termet,kisse duci lany

Kek szem,szoke gondor hosszabb haj.


A sztori 2015.dec 31-en kezdodik:)

Szilveszterkor egyutt voltam a kiszemeltemmel,jott a kerdes a kozos baratnonktol: megcsokolna e (persze sokkal tapintatosanb volt ,csak most roviditek egy kicsit) es igen,megcsokolt,nagyon jo volt :D😍 Utana masnap megtudtam h a kozos barat(aki az egyik legjobb baratom volt) lesmarolta 3x,persze a fiu egyszer se hagyta.a fiuval nagyon joba vagyunk/voltunk,tudtuk egymas titkait,nagyon kedves volt:) ok a smarolas miatt osszevesztek,es nem baratkoztak,de en joba voltam mindkettovel(persze nagyon sok ideig egy tores volt bennem a lany irant,csalodtam benne,meg is utaltam egy idore,de muszaj volt vele joba lennem.) Szoval. Iden ballagtam hatosztalyosba,a fiunak ez az idei eve az utolso. Elmennek a ballagasara,esetleg elmondanam neki,hogy tobbet erzek iranta. De! Akadt egy jobb lehetosegem. Vasarnap egy varosi unnepsegen. Ekkor is lenne eselyem elmondani neki. De hogy kezdemenyezzek?? A srac iszonyu kedves es okos! Mindenki allitasa szerint(meg azok szerint is akik annyira nem kedvelnek) van valami koztunk,hisz allandoan amig a regi suliba jartam,fogdosta az arcomat(mint az oreg nenik:))) szurkalta az ujjaval a jobb oldalamat,illetve mindig ilyen huncut fejjel nezett ram:D es egyenesen imadtam😂😍ezen kivul meg ugye,ha ott voltam a legkorben,messzirol vagy kozelrol piszkalt,de aranyosan:) hogolyocsata telen,nyaron meg hatulrol megcsikiz meg ilyenek. De ugye mostmar nem latom minden egyes nap,csak mondjuk 2havonta egyszer(jobb esetben) es emiatt a szivem szakad meg. O a kek szemu,szoke haju,alacsony,fiatalabb lanyokat szereti,ami en vagyok,de a sulyom azert kicsit befigyel.. nem vagyok csontvekony,de nem vagyok 157cm letemre 80kg se! Kb 65 kg lehetek,es hogy esetleg hogyan vegyek egy kis erot ",hogy megszolitsam??? Ezek nekem annyira erre utalo jelek,hogy esetleg szeretne tolem valamit...(olyat is mondott hogy imadja a belsomet,es hogy tokeletes vagyok meg ilyenek,de egyser halkan megjegyezte h esetleg 5kg lemehetne(nem taho mondjan) de hogy nem letfontossagu ez nala).. felek hogy kirohogne ha kezdemenyeznek azzal hogy elmondom neki. Nem szeretnem hogy szulei vagy esetleg a legjobb baratja megtudja ha esetleg elotasit.. igen,meg csak 13vagyok(anya 15tol enged rendes kapcsolatot,bar ezzel mem ertek egyet,mert nem akarok vele lefekudni,csak ertitek,mert biztos voltatok szerelmesek ti is!) es nemtudom hogy egy lany hogyan kezdemenyezzen??? Tippek??szemelyes sztorik?? Kort-nemet is irjatok:) illetve egy par kilos tippeket is adhatnatok:) koszonom szepen,legyen szep estetek :)



2016. dec. 15. 20:17
 1/4 anonim válasza:

Én úgy jöttem össze a fiúmmal,hogy órán mindig leveleztünk stb..és legjobb barátnőm elmondta neki h szerelmes vagyok belé.És mikor leveleztünk ő is bevallotta h szeret és olyan cuki volt és megkért h járjunk :)


A te esetedben,szerintem hívd félre és mondd el neki h többet érzel iránta barátságnál :)

A leírtak alapján szerintem te is tetszel neki!

Sok sikert :)

14/L

2016. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet:) de nekem annyi hatranyom van hogy ugye nem egy suliba jarunk:( de meg nem tudhatjuk mit hoz anjovo:)
2016. dec. 15. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg, valószínű tetszel neki.
2016. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem itt a méreteid amit többször leírsz nem befolyásoló tényező. Ha szeret nem ezeket fogja méricskélni rajtad. Kezdeményezni? Még ünnepség sem kell, egyszerűen egy beszélgetésben kérdezd meg van e csaja, tudd meg tetszel-e neki és ha igen mi tetszik benned. Te csajból vagy, a zsigereidben kellenek legyenek az ilyen dolgok, a fiúknak sokkalta nehezebb hidd el.
2016. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!