Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csók és a szájrapuszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók és a szájrapuszi között mi a különbség?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
az időtartam és a nyelvhasználat
2016. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
az ajkak közötti interkonnektivitás mértékében különbözik, a csók az sokkal inkább interkonnektábilisabb, amíg a szájrapuszi csak olyan interfész-felületi súrlódás :)
2016. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyetkell hogy értsek az elsővel.

De esetleg lányoknak prezentálni is tudom,gyakorlásban segítséget nyújtani.😄😀😁

2016. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik puszi, a másik csók.. Egyszer csókolóztam eddig csak, de hát mit ne mondjak azóta lassan már valami idegent fogok megcsókolni annyira nagyon jó
2016. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és azt hogyan kell csinálni? L
2016. dec. 17. 11:41
 6/8 anonim válasza:
98%

Nem úgy, mint -szájra puszinál- amikor véletlenül nekitolod a bevásárlókocsid a másiknak, mert az csak egy pillanat. Képzeld el, hogy frontálisan ütköztök autóval (szád és partneredé) egy nagy balesetben. Tehát idő kell még szétválasztják az autókat (benneteket) és ráadásul a vezető (fiú nyelve) nincs bekötve biztonsági övvel, kirepül az ablakon (az ajkán) és beszáll az ütközés erejétől a szomszéd autóba a (Te ajkadba), aki be volt kötve bizt. övvel a helyén maradt. Aztán egymáson fetrengenek (találkozik a két nyelv és mozgatod), mire -jó esetben- ki tudnak szállni a belőle :D


Remélem elég világos voltam! :D

2016. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó! nagyon jó :D KÖSZI!
2016. dec. 17. 20:00
 8/8 anonim válasza:
A szájra puszi az csak egy sima puszi semmi más.Míg a csók az sokkal érzelmes és egészen mást kell csinálni.Amikor már összeért a szátok akkor kezded el a nyelveddel nyalogatni a felső álkapcsát amíg ő az alsó álkapcsodat nyalogassa,amjd csere.Közben a szemedet egyszer kinyitod majd egyszer becsukod.Ez olyan játékos,mintha nyerned kellenne.Majd amikor végeztettek körbe nyalod a száját.Ezt hívják Francia csókjának.általában akik így csokóloznak azok több ideig is együtt lesznek (nem hiába a Franciák fedezték fel a csokót!)
2017. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!