Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor ezek után mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ezek után mit kéne tennem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A helyzet egy kicsit bonyolult,avagy nem túl gyakori.Nemrégiben szerelmet vallottam egy srácnak vers formájában,és ő mondta hogy hagyjak neki egy kis idő a gondolkozásra hogy ő is tisztában legyen az érzéseivel.Nos,és ez teljesen jogos volt,tiszteletben is tartottam.Minden jól is alakult,de aztán valami megváltozott ,és röviden szólva az utóbbi 2-3 hét szörnyű volt.Volt egy nagyobb vitánk,de végül mindent megbeszéltünk,kitárgyaltunk utána ,egy napig olyan volt mint azelőtt mielőtt bármi is történt volna.Majd másnap olyan furcsa volt,szomorú,kétségbeesett volt.Meg is kérdeztem hogy mi történt,de ő csak terelte a témát ahogy csak tudta.Engem ez nem ahogy nyugodni ,éés röviden szólva..az nap nem is aludtam.Másnap pedig a suliban mindenütt néztem a folyosókat hol lehet,hogy beszélhessek vele,segítsek neki..de sehol sem volt ..kerülni kezdett...Következő héten hétfőn és kedden ugyanez volt ,én meg egyre inkább összeomlottam,magától a gondolattól hogy mi lehet vele..Szerdán pedig végre láthattam beszélhettem vele,majd egy osztálytársam félrehívta hogy beszéljen vele egy-két dologról,és hát megijedtem.Nem sokkal később újra láttam,és a haverjaival pont rólam beszéltek.Nem tudom miről pontosan,csak újra láttam azt a kétségbeesett tekintetet ahogy rám nézett..Azt hittem az osztálytársam mondott neki valami olyan,de később kiderült hogy csak annyit mondott neki hogy ha bárhogy is fájdalmat mer nekem okozni ki fogja készíteni,de én ezt nem tudtam.Az azt követő nap meg épp megyek fel a lépcsőn,látom hogy jön szembe,odamegyek köszönhessek neki,hogy megölelhessem.De ő rám sem nézett,elfordította a fejét és megfogta a vállamat,majd tovább állt mintha misem történt volna..Másnap meg épp egy jó barátommal ökörködtünk miközben mentünk be az egyik terembe ,erre két srác azt suttogja miközben rám mutogatnak hogy :nézd,ez az a csaj aki az xy-al játszadozik..utána teljesen összeroskadtam,nem is mosolyogtam már,nem akartam elhinni hogy ez megy..még az nap meg is kérdeztem a srácot hogy haragszik-e rám hogy nem beszél már velem ,ő meg mondta hogy nem nem haragszik..csak hallottam másoktól hogy én már más pasikkal vagyok ,és hogy már nem is érdekel ő engem...Majd elmondtam neki az igazságot hogy ilyen nem történt ,és nem is tervezem hogy történni fog valaha is ,mert engem csak ő érdekel..meg is kérdeztem hogy kikezdte el ezt az egész híresztelést,de nem akarta elmondani,faggatni meg mégse faggathatom..de szerintem még így hogy elmondtam az igazságot sem bízik bennem..és a kérdésem a következő lenne,ezek után akkor mit kéne tennem?hisz szeretem

2016. dec. 18. 10:02
 1/8 anonim válasza:

Ez durva. A srác nem bízik benned, ezért dobnod kellene, de értem, hogy nagyon szereted őt. Megmondtad neki, ő nem árulta el ki híreszteli. Esetleg megpróbálkozhatsz a haverjainál is, bár az is lehet, hogy ők voltak. Akkor kamuzni fognak és nehéz lesz kideríteni az igazat, de ha segítőkészek és nem ők voltak biztosan segítenek neked. Esetleg a te barátnőidet is beavathatod.

Sok sikert, a nyomozáshoz! :D

17/L

2016. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod mi nem tetszik nekem ebben a fiuban?.. Hogy nemhogy megkerdezett volna teged a tortentekrol egybol masoknak hitt... Pletykalni mindig fognak,rolam is pletykaltak mar olyan dolgokat amikbol egy szo sem volt igaz. Aki kivancsi az igazadra az oda megy es megkerdezi, nem pedig elkerul mintha semmi koze nem lenne hozzad.


De hat te szereted, szoval nemtudsz mast tenni mint szepen leullni vele valamikor beszelgetni, es kiszedni belole hogy melyik k#rva terjeszt rolad ilyeneket, mert b#szottul jogod van hozza hogy tudd. Ha elmondta szepen odamesz ahoz a r#hadekhoz es megmondod neki hogy mondja meg a fiunak hogy ebbol semmi nem igaz.

2016. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg valaki a baráti köréből terjesztheti ezeket,valószínűleg ezért is nem akarja elmondani mert védi,és tovább nem szeretném faggatni mert a végén tényleg megutál majd,meg különben is megígértem neki.

És igen tudom le kéne vele ülni és megbeszélni magát ezt a félreértést,csak hát elég nehéz lesz úgy hogy kerül.

De különben ő érdeklődött hogy igaz-e,csak az a helyzet hogy túl későn ,már telebeszélték a fejét minden hülyeséggel ,pont úgy ahogy nekem is ...

2016. dec. 18. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ő maga híreszteli ezt? Vagy egy haverjával megbeszélte..mármint ez lehet neki egy indok amivel elkerülheti hogy szemtől szembe utasítson el. Főleg azután gyanus ez (nekem) hogy az osztálytársad szépen ""befenyítette"" hogy meg ne merjen bántani. Lehet eredetileg normálisan akart elutasítani, de ezután már nem meri. Viszont ha ilyen módon "rád tudja kenni" akkor végülis nyugodt lehet a lelkiismerete. Nem írtad hogy hány évesek vagytok, de fiatal komolytalan srácoknál nem kizárt hogy így taktikázzanak.
2016. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. A fiú nem bízik benned és ahelyett hogy téged megkérdezett volna, inkább hitt a pletykáknak, sőt még a barátainak is elmondta, mert azt honnan tudod hogy ki mondta ezt el neki.
2016. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki mondta ezt neki,de ezt le is írtam..

És nem hiszem hogy így akart volna lerázni mert mikor összevesztünk pont az volt a téma hogy ha nem érez itántam semmit azt most mondja,de azt mondta hogy szó sincs erről és adjak neki még egy kis időt..

Egyébként 16 évesek vagyunk.

2016. dec. 18. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

" adjak neki még egy kis időt"

Ez magyarra lefordítva így hangzik: Rajongjál még egy ideig érte, mert az jólesik a becsvágyának.

2016. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,igaz így van.
2016. dec. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!