Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém v mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém v mi?

Figyelt kérdés

van egy srác ( *----* ) akivel szoktam beszélgetni , mondta h velem képzelte el a jövőjét és csak engem imád meg h szüksége van rám. Nekem is rá van szükségem , szerencsére nincs senki most nekem. Belé viszont nagyon nagyon beleestem :3 konkrétan ezeket írta nekem:


"sok minden változott, de az érzéseim nem"

"gondolom érzed h nemfelejtettelek el"

"hej de hiányoztál, csillogó szemű rózsám :) "



ja és van egy barinője , a csaj szegény sráccal nemviselkedik valami szépen. A fiú mégis engem imád ahogy imádom én őt :3


én 18éves leány , ő meg 23éves fiú lesz jövőre



2016. dec. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh ez elég nyálas, de ezek alapján + hogy barátnője valószínűleg, csak megakar ***ni, de te tudod :).
2016. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtom de majd kiderítem h mit szeretne
2016. dec. 21. 14:10
 3/5 Szabolcsattila ***** válasza:
100%
Most komolyan azt kérded hogy szerelmes beléd? Hát ha imádjátok egymást eggyütt akar lenni veled, verset költ neked. Szerintem ezek után nem kérdés hogy szeret de te tudod.
2016. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kamu amúgy? 😂😂😂 Ha annyira szeretne téged, akkor szakítana a barátnőjével.
2016. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csináljátok hármasban majd megkedvelik egymásst
2016. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!