Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom kiverni öket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kiverni öket a fejemböl? Lent részletezve.

Figyelt kérdés

Szóval az elmúlt 2 évben beleszerettem két osztálytársnömbe is. Tudom nem szabad házinyulazni, de ellentétben annyi külsös próbálkozással, ök meg egymás után tökre nyitottnak felém. Az egyik rengeteget flörtölt velem, de végül nagyon csúnyán ott hagyott, mondván elöbb említett házinyúl. Ehhez képest mindenkivel az osztályban-gimiben-környéken próbálkozik. Kicsit vicces is,ert folyton pofára esik...

De minden bukás között tovább flörtöl velem, én meg igyekszem hideg maradni, de nem megy pedig tudom, hogy átqr.

A másik csaj pedigaz igazi fönyeremény, tökéletes minden szempontból, és nagyon kedves volt velem. De amikor elhívtam randizni, ilyen semmilyen választ kaptam, és azóta is ez a kiismerhetetlen hozzámállása van, de tudom, hogy nem szeretne...

No és én hogyan tudjam elfelejteni öket? Mert az extrém kitérés meg a konstans annyira összezavarja a fejemet, bele- és kiszeretek mindkettöbe és ez meggátol abban, hogy másokra így tudjak gondolni, akik talán még bele is mennének...Mit tudok csinálni?



2016. dec. 21. 15:21
 1/1 anonim válasza:
Hát nehéz ügy... En is így voltam csak nem osztálytársal. Nem tudok mást tanácsolni csak azt hogy várjál. Nekem majdnem egy évbe telt mire sikerült elfelejtenem a kiszemeltem de végül sikerült. Most sajnos újra ezen megyek keresztül de nem lehet mit csinálni:/
2016. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!