Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel nagyon összevesztem, és most jöttem rá igazából hogy mennyire fontos nekem. Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
Az én hibám volt ami miatt összevesztünk.Már próbáltam vele beszélni,de nem lehet.A fiút sem értem, mert azt mondta pár napja hogy fontos vagyok neki. Most meg beszélni sem akar velem. Mit tegyek?
2016. dec. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki időt szerintem. Az is lehet, hogy majd ő fog keresni később.
2016. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Oxidbogár ***** válasza:

Mindenképpen adj egy kis időt magatoknak,azt,hogy ki hibája ne firtasd,mert egy veszekedéshez két ember kell,szóval rajta is múlt...

Szóval várj egy kicsit amíg csillapodnak a helyzetek,mondjuk nem tudni mikor kaptatok össze....

Ha ezek után is közömbösen viselkedik akkor nincs mit tenni,hagyni kell őt,még ha fontos is a számodra!

Csak ügyesen!

2016. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sehogy. Amit elrontottál akár többször is, akkor azt nem lehet visszaálítani.
2016. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!