Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kaphatom vissza? Tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom vissza? Tudom rég volt, de most eszméltem rá! 20/L

Figyelt kérdés

3 éve volt már, hogy együttvoltam a sráccal, nem mondom hogy tl sok időt. Azidő alatt párszor jól megbántottam tudom. (2013)

Utánna mi elköltöztünk , viszont most az egyetem miatt visszaköltöztem Pestre, gondoltam beszèlgetek vele újra, ès látom, hogy már 10 hónapja kapcsolatban van. Pedig azt mondta mikor együtt voltunk, hogy csak én vagyok neki.... Tudom hogy ez elött a lány elött nem volt senkije amugy...Szoval èn vissza akarom kapni meg amugyis bün ronda a lany, nem is tudom mi tetszik neki rajta, mert még a tetkoi is igénytelenek , mint ö maga. Nekem viszont kell ujra a srác rájöttem, hogy csak ö kell nrkem. Szerintetek hogy kaphatnám vissza? Esetleg a bátyjával vagy a hugával ha ugymond szövetkezek hogy hozzanak össze egy véletlen találkát jó lesz?? NAGYON AKAROM ÖT UJRA!!! :((

Segítsetek hogyan kapjam vissza?



2016. dec. 24. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ásd el magad ha már azon gondolkodsz 20 évesen, hogy megfúrod a kapcsolatukat...

És elég p*csa (már bocs) viselkedésre utal az a rész, hogy "...amugyis bün ronda a lany..."

Szerintem gondolkodj el egy kicsit a dolgokon mert épp hogy 19 évesen többet mutathatok fel ily módon veled ellentétben az érettségről....

2016. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez most lehet, hogy csúnyán fog hangzani, de nem érdemes a háta mögött szövetkezni. Ha akarod, akkor állj oda elé és beszélj vele. Sajnos akkor döbbenünk rá, hogy milyen fontos valami/valaki, ha már elvesztettük :/
2016. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
letiltott facebookrol is mikor irtam neki hogy beszélgetni akarok vele, azt mondta már nem kiváncsi rám, meg hogy már azt a másikat szereti, én már csak képröl is utálom azt a lányt.... Nem tudok elé állni magamtól, csak azt tudom hol lakik, azért akarom valamelyik tesóját beszervezni
2016. dec. 24. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem elég, hogy nem tudsz valamit szemtől szembe lerendezni, hanem hátba kell támadni, de még beszari is vagy és másokra támaszkodsz...

*facepalm*


Mondom, először tegyél rendet magadban és mérlegeld azt, hogy mire is vagy képes az ócsároláson és a fröcsögésen kívül, mert ebből az lenne, hogy jól ráb*s*ná az ajtót a tesói pedig kiröhögnének a gettóba kb, a vége meg az lenne, hogy még a srác a senki házi mert te úgy állítod be....


Előre tudom...

2016. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy "az a másik" egyszer sem bántotta meg. Talán ő jobb ember nálad. És ha szeretik egymást, akkor már nem kaphatod vissza. És még halkan megjegyezném, hogy nagyon sokszor valaki néhány embernek a "bottal se" kategóriába tartozik, és jé, sokan mások meg a két kezüket összeraknák érte. Ez van. Ízlések és pofonok.
2016. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!