Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja velem ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,évfolyamtársam.Már régóta nagyon tetszik,amit egyszer elmondtam neki.Sokszor nagyon kedves volt ,hogy megölelt,megpuszilt saját akaratából,ha kell valami mindig segit.De van ,amikor nem is köszön és úgy csinál,mintha ott sem lennék,rám se néz.
2016. dec. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy valószínűleg ha igy viselkedik akkor ő nem viszonozza a érzéseidet és tényleg csak csupán volt alkalom hogy kedves akart lenni hogyha már bevallottad neki.
2016. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy nem viszonozza az érzéseidet! Ezt mondom úgy, hogy én is sokszor levegőnek nézem azt, aki egyébként borzasztó módon tetszik :"D


Viszont a legjobb dolog az lenne , ha meg tudnátok beszélni ezt azt egészet..

2016. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy szerintem kereti magat!Szerintem nem jo ha rogton ra veted/veti magat a dologra
2017. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!