Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a szerelem jelei gyermekko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szerelem jelei gyermekkorban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy honnan tudhatom meg hogy tetszem egy fiúnak.

Negatív hozzászólásoktól kíméljetek!

Előre is nagyon szépen köszönöm!

13/L



2016. dec. 27. 22:16
 1/3 October15 ***** válasza:
52%

Lenne nekem is egy kérdésem: Csak nekem szokásom az, hogyha vkitől akarok valamit akkor kinyitom a szám célozgatás meg találgatás helyett?:D


24F

2016. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%

Sajnos minden srác máskép viselkedik,milyen idős vagy? Sajnos olyan világban vagy már te ,hogy a fiúk csak azért akarnak egy lánnyal együtt lenni,hogy együtt legyetek az ágyban aztán dicsekedjen egy sort.... téged meg dob. De akad köztük olyan is akivel ugyan ez megtörténik,de még sem bu..o.

pl én onnan tudtam meg mindig hogy tetszem valakinek ,hogy állandóan kedveskedni akart,de volt olyan is aki állandóan kötekedett velem,aztán ki bökte hogy tetszem neki.És hogy járni szeretne velem. de volt olyan is aki figyelt, ha nekem is tetszett a srác, akkor rá néztem és ha nézett tovább,akkor mosolyogtam,a szünetben már jött is oda.. remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. dec. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!