Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék barátnőt találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezer ilyen kérdés van de inkább ki írom és csak értelmes válaszokat szeretnék tehát én egy magas barna haju fiu vagyok és nem nagyon merek oda menni az utcán lányokhoz milyen módszer van arra hogy találjak egy nem Facebook pic$@ okos értelmes lányt? 14F

2016. dec. 28. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha pénzed van az egyértelműen segít
2016. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1 ÉRTELMES VÁLASZOK

2 Nem facebook pic$@

2016. dec. 28. 01:01
 3/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb értelmes lány olyan srácra vágyik aki tiszta szívből szereti és akire mindig lehet számítani... Egyszer majd lehet hogy egy csaj megy oda hozzád és ha bejon akkor kezdjetek ismerkedni vagy ilyenek
2016. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék egy olyan lányt megismerni végre aki nem egy kva mer akiket ismerek a 95%-a olyan (sajnos) egy olyan lányt aki valami szar ürüggyel le mondja a találkozót ennyi
2016. dec. 28. 01:19
 5/11 A kérdező kommentje:
*szar ürüggyel nem mondja le a találkozóz
2016. dec. 28. 01:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem minden lány k*rv*, rengeteg értelmes, okos lány van. Lehet hogy nem veszed észre őket a k*rv*któl, mert ők nem olyan feltűnőek. Hidd el, egyszer találsz egy lányt, aki értelmes és viszont szeret téged.
2016. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem kellesz nekik

nem facebookpics.ák😙

és úgy találsz barátnőt hogy kimozdulsz otthonról társaságba járni és nem reménykedni abban hogy egy nem facepica lány rád írjon😊

2016. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nem kellek nekik ja és ki szokzam mozdulni
2016. dec. 28. 10:38
 9/11 Csengi_b válasza:

én szeretek fotózni csak nem magamat ha nem a természetet. szerintem én nem vagyok facebook fan.

am szerintem kezdj el edzeni az magadnak is és a lányoknak is jó lenne. 11/L

2017. júl. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kitartoan keresel egyszer biztos megtalalod. :3
2017. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!