Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félre értem a helyzetet vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre értem a helyzetet vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy osztálytársam aki szintén lány és tudja hogy a lányokat szeretem de azt nem tudja hogy én szerelmes vagyok belé(de lehet sejti)szóval nem tudom eldönteni hogy bejövök neki vagy nem sokszor azt veszem észre hogy néz,meg a suli padba szembe ül velem és sokszor néz engem oldalassan de már vagy 5-6szor már volt olyan is hogy nagyon hosszú idejig néztük egymást komoly fejjel de akkor mindig ő kapta el a fejét de volt olyan is hogy mosolyogtunk egymásra és azt láttam hogy zavarba volt és elpirult.De sokszor van az is hogy napokig rám se néz :/Ennek a lánynak 1-2hónapja van pasija akit szerintem szeret mert mindig feltölti facebookra a képeket mikor eggyütt vannak.Szóval most én értem félre a helyzetet vagy bejövök neki?(Bocsi a fogalmazásért)

2016. dec. 28. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még abszolút semmit nem lehet leszűrni, beszélgessetek, barátkozzatok és ha megfelelő az alkalom finoman érdeklődj majd arról, hogy ő el tudná e képzelni egy másik lánnyal, stb.
2016. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg egyszer valaki beszólt hogy ijesztő fejem van:DD erre ő meg azt mondta nekem tökre tetszik :DD
2016. dec. 28. 16:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat :)
2016. dec. 30. 21:20
 4/4 anonim válasza:
100%
lehetséges hogy tetszel neki bár ennyiből meg nem lehet megállapítani.ha beszélgettek akkor próbálj meg finoman puhatolózni hatha feny derül valamire.de az is lehet hogy csak barátkozni akar vagy ilyesmi :D
2017. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!