Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek, hogy teljes lényében tudjon szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe nagyon rég óta szerelmes vagyok. Röviden az eddigi kapcsolatunkról: Másfél éve ismertük meg egymást, azóta nagyon közeli kapcsolatba vagyunk, mindig ott voltunk egymásnak, minden nap beszéltünk. Szeretjük és mindig is szerettük egymást. Ez idő alatt együtt volt egy fiúval, elég sokáig, de én végig mellette maradtam. Szakítottak ezután, telt az idő, és most kiderült, hogy mit érzek iránta. Megcsókoltuk egymást, 8 órán keresztül tesi kapcsolatban voltunk, de másnap benne kialudt a láng. Azt mondta, hogy nem akar elveszíteni, mert neki nagyon fontos vagyok, és még senkit sem szeretett annyira, mint engem, de úgy érzi, hogy ez így nem működne. Találkoztunk másnap, és elmondta, hogy ő nagyon sajnálja, de valami miatt nem tud egész lényében szeretni. Nagyon szeret, de nem úgy, hogy egy pár legyünk. Én megértettem, mondtam, hogy attól még itt maradunk egymásnak. Viszont én még mindig szerelmes vagyok belé, és valahogy el akarom érni, hogy teljes mértékben belémszeressen. Még mielőtt jönnétek trollkodni, vagy leszólni, tényleg nagyon közeli kapcsolatban vagyunk. Mindketten egyidősek vagyunk. Mit tehetnék, hogy össze tudjunk jönni?

2016. dec. 28. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Továbbra is legyél mellette, adj még udőt és legyél türelmes. Lehet, hogy azért változott meg a véleménye egyik napról a másikra, mert még ő sincs 100%-ig tisztában az érzéseivel.

Én nagyon drukkolok neked, rég hallottam ilyen szép történet és remélem a vége is ilyen szép lesz.

2016. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetertek #1-essel

Es szerintem meg egy olyan 'lehetoseg' is lehet, amiert igy valtoznak az erzesei, (ahogy a story alapjan ertettem, eleg jo baratok vagytok) hogy nem akar elvesziteni - pl. ha szakitanatok, esetlegesen nem lennetek olyan jo barati viszonyba, mibe voltatok.

2016. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légyj mellette, legyél kedves, törödj vele, továbbá is találkozzatok és hátha beléd szeret.
2016. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1-es válaszoló: Köszönöm, hogy így látod ^^ Jól esett ezt hallani :) Mellette fogok maradni, úgy, mint eddig. Habár nem tudom, merjek-e bízni ebben az egészben, de na... Ilyen az élet. Ha nem is sikerülne a jövőben, attól még ott leszünk egymásnak, és fogjuk szeretni egymást :)

2016. dec. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!