Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Egy 16 éves lány és egy 22 éves fiú között a korkülönbség még nem "megbotránkoztató"?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

24 évesen 16 éves barátnőm volt.

A szülei szerettek. (Sőt, jobban örültek ennek a kapcsolatnak, mint maga a lány, aki pár hónap után lelépett egy házas pasival...)

A szüleim örültek neki.

Az a pár év nem a világ.

2016. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont Ennyi van köztem és a barátom között, csak eggyel idősebbek vagyunk. Szerintem nem túl nagy korkülönbség, hozzá lehet szokni, mi észre sem vesszük. Azzal pedig nem kell foglalkozni, hogy mások mit gondolnak.
2016. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szeretitek egymast es kitartotok egymas mellett. Sok boldogsagot!:)
2016. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) és minden rendben van köztünk a barátommal, csak amikor elmondtam a barátaimnak, hogy mennyi idős, kicsit kiakadtak...
2016. dec. 31. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Az én barátaim is meglepődtek/kiakadtak, de én csak büszkén mosolyogtam, azóta megszokták a dolgot. :)

2016. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinem sok. Ebben a korban fejlődik az ember, és ilyenkor van a legnagyobb szakadék más korban lévő emberek között.Max 1-2 év én azt mondom. Ha meg neki akarsz kezdeni, szeritnem várj még 1-2 évet.

(Amúgy nem te írtad ki a másik ugyanilyen kérdést is??)

2016. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem én írtam ki :D
2016. dec. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!