Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt baratom féltékennye akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt baratom féltékennye akar tenni vagy mi?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 1evig voltunk egyutt amikor en elköltöztem a sport miatt es aztán azt hittem hogy összeveszunk de találkoztunk es megcsokolt es utána összevesztunk es o egy masik lánnyal kezdett találkozni aztán őszi szünetben megint jóban lettunk es minden jo volt amikor felhívott es en nem tudtam beszelni mert egyéb dolgok miatt nagyon nehez időszak volt nekem. Aztán o elvileg összejött azzal a lánnyal de a lany mindig mas fiúkkal van es olyan kepeket rak ki a fiúkkal amiken nem ugy néznek ki mint a baratok. A volt baratom meg kb 1honapja mondta nekem h meg mindig szeret aztán összevesztunk. Szerintetek azert csinálja mert féltékennye akar tenni vagy mert szeret vagy mi?Koszonom a válaszokat előre is.
2016. dec. 31. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja 15eves lany vagyok
2016. dec. 31. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudja eldönteni, hogy mit akar akkor hagyd a rákba...
2016. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rákbaaa. Hihi. Ez jóóó.😀😀😄😄
2016. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!