Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, akivel április óta szoktam beszélgetni, én 17/L vagyok, ő 18/ F. Ő írt rám először, flörtölt, mondta, hogy többet szeretne velem beszélgetni, mert én más vagyok. Aztán ez kicsit abbamaradt, majd nyáron írtam neki egyszer, hogy miújság, de nem sokat beszéltünk, és nem írt vissza aztán. Nem rég volt egy előadás, és aztán beszélgettünk, mert leszólított, és mindig mondott valami vicceset. Aztá fb-n megkérdeztem, hogy miért nem írt vissza legutóbb, azt hittem van valami baj, de mondta, hogy ne haragudjak, csak sok a dolga, ő most végzős, stb. aztán ő írt rám legközelebb, sokat beszéltünk, majd mondtam neki, hogy szerintem jól nézett ki a ..(helyszín). És megkerdezte, hogy amúgy nem? én meg erre : de, amúgy is.És erre kaptam egy smileyt.

Nagyon szerelmes vagyok belé, lassan egy éve, szerintetek lesz arra esély, hogy egyszer összejöjjek vele?

Köszi a válaszokat.


2017. jan. 1. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint, ő nézett ki jól, amikor ott volt azon a helyen.. :D lehet, kicsit értelmetlenül írtam.
2017. jan. 1. 15:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki :)

Sok sikert!

2017. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!