Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az évfolyamból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az évfolyamból aki nagyon tetszik, de én sajnos nem jövök be Neki, mit tegyek, hogy észrevegyen és, hogy tetszek Neki?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
figyelj. Ez a tetszik érzés vagy van, vagy nincs. Ha nem jössz be neki, akkor keress mást
2017. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Részben egyet értek Veled kedves válaszoló, de ennyire még soha nem tetszett senki és tényleg úgy érzem mintha Rajta kívül nem lenne más lány. Arra gondoltam, hogy elkezdek komolyabban edzeni, de ez szerintem kevés ahoz, hogy bejöjjek Neki. Nagyon tetszik Ő és nem szeretném ha másé lenne...
2017. jan. 1. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
ne azért akarj megváltozni, mert tetszik egy lány
2017. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert?
2017. jan. 1. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:

mert változz magadért, ne másért. Amúgy meg sok lány van még a világon.

Hány éves vagy?

2017. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most biztos mindenki azt fogja mondani,hogy tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Tényleg az vagyok de sok lány tetszett már és ennyire még senki. Úgy érzem, hogy miatta érdemes változtatni mert tényleg gyönyörű, okos, és kedvesnek tünik. Egyébként 15 éves vagyok.
2017. jan. 1. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Legnagyobb hülyeség csak azért megváltozni, hogy valakinek tetszem amit majd lát belőled akkor...


Ennek az lenne a lényege, hogy úgy fogadjon el ahogy vagy és ne kelljen változtatnod semmin se.

2017. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak menj oda es eressz el valami talalo mondatot, mint hogy: jo a segged mamii

Tuti imponalni fog neki:)

2017. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el! Saját tapasztalat. Egy srác már az agyamra megy, nagyon próbálkozik már hónapok óta, hiába küldöm el kedvesen, nem kedvesen tök mindegy hogy. Ha valakinek nem jössz be azon nem tudsz változtatni. Keress valaki olyat akinek bejössz. Bocsánat ha megbántottalak a válaszommal, nem állt szándékomban. :) 16L
2017. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!