Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-22 fiúk, Hogy van ez nálatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-22 fiúk, Hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

Van pár dolog amire eléggé kíváncsi vagyok. Sajnos fiúk terén eléggé tapasztalatlan vagyok, pedig elmúltam 17.

Nem nagyon barátkoztam fiúkkal, csak beszélgettem. Eddig csak azt vettem észre, hogy kedvesek hozzám, segítőkészek, találkoztam olyanokkal akik zavarba ejtően néztek, közben elmosolyodtak... De több nem volt.


Arra vagyok tulajdonképpen kíváncsi, hogy ha nektek tetszik egy lány, akkor mindenképpen jeleztek neki valahogy, leszólítjátok, vagy esetleg nem adjátok ki az érzéseiteket, és egyáltalán nem állapítható meg rólatok az, hogy bejön nektek az adott lány, mert féltek, hogy felsültök?


Nem csak zárkózott fiúk válaszára vagyok kíváncsi, hanem magabiztosnak kinézőekre is.


A másik kérdésem meg az lenne, hogy hogyan viselkedtek akkor ha csak egy strigulának akartok egy lányt, és, hogy ha komolyabb szándékkal és őszinte tetszéssel érzelmekkel közeledtek a lányhoz? Pl. Melyek azok a bókok amelyekből esetleg meg lehet állapítani, hogy f.ckboy-e az illető? Ha van ilyen :P xd


Köszi és Buék!!:)



2017. jan. 1. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beszélgetni kezdek a lánnyal, majd nyíltan elmondom, hogy mi tetszik benne, aztán a folytatás aszerint következik, hogy ő mit szeretne. Járni, nem igazán járok senkivel. Kapcsolatban nem voltam még.
2017. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor megdobom ceruzával. Najonem, de egyszer tényleg beadtam egy ilyet véletlen..

Amúgy próbálom elkapni a tekintetét, aztán ha ez kölcsönös, akkor valamilyen okkal megszólítani.


A szia cica van gazdád, legózzunk és rakjuk össze amink van, meg hasonlókból szerintem hamar megállapítod..:D


Mondjuk eddig nem sok sikerrel jártam, lehet meg kéne próbálni egy ilyet :DD


19F és búék mindenkinek<3

2017. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak nezem, ha eszre veszi aklor is, lattam mar olyat akinel ugy tunt hogy azt hitte emiatt orult vagyok :s lehet azert mert nem pislogtam kozben..

De amugy kb eennyi, meg ha mondjuk vele kapcsolatos hirt hallok vagy a nevet akkor a fejem odakapom es figyelek.


A masik esetre nem tudok mit mondani bocsi.


Lassan 18f.

2017. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B.ú.é.k.*
2017. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden ember másképp ezért sajnos nem lehet pontosan megmondani.

De én először szemkontaktus, aztán ha az meg van, valamilyen ürüggyel szociális interakcióba lépek vele (megszólítom). És aztán a többi meg jön magától. Keresem a társaságát, sokat beszélgetek vele, megpróbálok minél több dolgot kideríteni róla.

Nagyjából ennyi jutott eszembe most így hirtelen.

19F

2017. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!