Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetseges, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy valaki tetszik nekünk majd ez elmulik?

Figyelt kérdés
Ezt igy ertem,hogy ha van egy fiu aki tetszik egy lanynak mind kulso belsore,de a lany lemond rola mert a fiu nem lep. Lehetseges az, hogy a lany erzesei elmuljanak? Most jottem ra, hogy az a lany aki regota tetszik, erdeklodik irantam. Szerintetek kb 3-4 honap alatt elmultak az erzesei? Amugy egy nagyon bulizos csaj. Ő 17 én 18

2017. jan. 2. 02:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Érdeklődött* nem érdeklődik
2017. jan. 2. 02:48
 2/4 anonim ***** válasza:
ELmúlni teljesen igen eltud, de azért ahhoz elég extrém esetnek kéne lenned szerinte, szimplán csak laposodsz és szürkülsz a szemében aztán elfejelt és közömbös leszel számára, amíg nem lépsz, mert amint megtetted ezt figyelni fog rád újra.
2017. jan. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 3.14159265357989 válasza:

Hát én azt vettem észre, hogy valami nagy-nagy hiba után szoktak kiábrándulni a lányok és elfelejteni az adott embert (esetleg ha megtudják hogy ő nem érez így irántuk, de ez esetedben nem áll fenn). Esetleg ha találnak valakit, aki jobban tetszik nekik mint a másik (de ez ritkább, általában érzelmek terén kitartanak hosszú hónapokig az adott ember mellett)

Elmúlni szinte biztos, hogy nem múltak el, ha nem lett barátja vagy nem tettél agyon rossz fát a tűzre :D (esetleg nem tett nektek keresztbe valaki... azt is el tudom képzelni) Egyébként szerintem nyugodtan próbálkozhatsz nála, ha el is felejtett kicsit ez alatt, szinte biztos, hogy hamar visszatérnek a régi érzései, ha megint érdeklődést mutatsz iránta. :)

2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy elmúlhat elég ha megismer egy neki szimpatikusabb fiút
2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!