Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt mar ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Fel eve bele voltam esve egy sracba eleg durvan. Szeptemberben talalkoztunk utoljara, aztan meg most szilvezterkor. Folyamatosan almodoztam rola, elkepzeltem magunkat egyutt stbstb. Tudtam hogy nekem egy idealizalt enje jon be de azert remenykedtem hogy annyira nem mas a valo eletben. Aztan most szilveszterkor kiderult rola, hogy iszonyatosan gerinctelen, konkretan rosszul lettem a dolgoktol amiket lemuvelt a buliban. De legalabb minden erzesem elmult vele kapcsolatban. Bocs a kisregenyert, a kerdesem az lenne, hogy veletek is volt mar ilyen? Hogy egy tulajdonkeppen kitalalt embert szerettetek? Es a valosag konkretan fejbe vagott? Es utana igy kavargott bennetek az egesz es nem tudtatok mit gondoljatok?:D (nyugodtan leirhatjatok ha van valami hasonlo sztoritok) koszi a valaszokat

2017. jan. 2. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt mar ilyen..:D 15/f Nyaron voltam kulfoldon taborba, elso nap nezegettem a csajokat, egyik kinezetre bejott, meg nem volt lehetosegem vele beszelni, de egesz nap rola almodoztam, majd masnap egy csapatba kerultunk, es kiderult h egy nagy nyomorek..xd
2017. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt hát, állandóan XD
2017. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!