Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk mit szeretnek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mit szeretnek egy lányon/lányba?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú és nem tudom hogyan közeledjek hozzá.

Mit szeretnek egy lányon a fiúk? /külső/

Milyen lányokat szeretnek? /belső/



2017. jan. 2. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Külső?? Hát nagy melle legyen, belső meg a mellet befedő bőrréteg alatt legyen több zsír, hogy nagy melle legyen.
2017. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fontosabb a belső mint a külső beszélgess vele
2017. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A külső összességében csak az első benyomásnál fontos szerintem az értelmes fiúk az első válaszíróval ellentétben nem a mellek vagy a fenék méretét nézik hanem sokkal inkább a belső tulajdonságokat, na de külsőleg is minden fiúnak van valamiféle igénye is ez igen eltérő de leírom az enyémet tehát külsőleg számomra az arc szépsége számít és az hogy ne legyen túl kövér plusz a megjelenésének az összhangja. Belső tulajdonságokat tekintve még különbözőbb hogy milyen lányt szeret egy fiú én az olyat aki szerényebb nem buta és nem is okoskodó szeret részt venni közös programokba nem bulikba jár és képes feltétel nélkül szeretni. Továbbá azt még kiemelném hogy a fiúk értékelik a határozottságot szól szerintem légy határozott. 18/f
2017. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!