Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú, de nem merek hozzászólni?

Figyelt kérdés

Az egyik évfolyamtársam nagyon tetszik, de nem barátkozik velem, én sem igazán merek vele.

Szerintem én nem tetszem neki, de szeretnék legalább a haverja lenni.

Vannak tippjeitek, hogy hogyan badátkozzak, utána pedig, hogy "szerezzem" meg a fiút?

A választ előre is köszönöm!



2017. jan. 2. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MEnj neki "véletlen" aztán kérj bocsánatot, ha kávé volt nálad és leöntötted akkor mond, hogy meghívhatod-e egy kiengesztelő ebédre vagy tudja a tököm.
2017. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami vicces dolog csak van a tarsolyodban.

Szívasd mrg aztán onnantól palotapincsi bízz bennem😉

2017. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj közös barátok, ismerősök által közelebb kerülni hozzá. Lehet, csak nehezebben oldódik csak "ismeretlenek" társaságában.
2017. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!