Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztam egy lánnyal. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal. De ehhez fogható érzésem még nem volt. Szerelmes lennék? Tanácsod tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden magamról:

17f Én eddig nem vágytam a hosszú párkapcsolatra, sőőt egyáltalán nem. A leghosszabb eddig 2 hónap volt. Nekem ez az áletmód tetszett nagyon. Buli nők.. Így volt a legjobb. A lányokkal sohasem volt baj. Akármikor akárkivel el tudtam beszélgetni. Sosem volt az hogy zavarben lettem volna. De most történt valami. Találkoztam egy lánnyal 3 hónapja egy buli előtti úton. külön busszal mentünk mellém ült. beszélgettünk. Kiderült, hogy sok a közös bennünk. zene, azonos helyeket szeretünk, Táncol(ami nekem a létező legjobb dolog egy lánynál). Aztán ez így ennyis volt azóte sehol sem beszéltünk. De jött a szilveszter. meghívtam... Lemondta, de végül eljött. Ott kicsit nagyon közel kerültünk egymáshoz. Mehetett is volna tovább a dolog, de nem tudtam. Úgyéreztem nem szabad mert a végén nem leszünk barátok. Ezelőtt ez nem érdekelt. Szerintetek szerelem? Sohasem éreztem még ilyet. Az előző kapcsolatoknál sem. Írtam is neki és teljesen fordított szitu volt. 1 lánynak sem írtam még regényt.. neki igen. És most ő válaszol egy mondattal és nem én :O.Ez őszintén bevallva tetszik egy kicsit. nem hagyja magát.bár őszintén nem értem mi történik. Szeretném hogy több legyen a dolog, de Ha nem nagyon beszél nem tudom el hívni helyekre. Tudnátok valami tanácsot adni? Ez szerelem? Ha nem ír ő Mindig nekem kellene írni? az már sok nem ? vagy nem is tudom mit kell ilyenkor. Komolyan ilyen helyzetbe nem voltam még :O



#barát #Szerelem első látásra?
2017. jan. 2. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is mindegy, hogy milyen hosszú egy üzenet, a tartalom a lényeg.

Másodszor ha tetszik neked, akkor próbálkozz, de óvatosan , ne erősködj, hogy gyere el ide meg oda , ne könyörögj és mindig adj a véleményére.

Mond meg neki hogy többet akarsz mint szimpla baráti kapcsolat, mert te többet érzel iránta. Ha az igazságot nem mered elmondani neki és úgy szeret, vagy épp nemszeret, hogy nemtud mindent rólad, akkor előbb vagy utóbb kiderül és vége mindennek.


A helyedben elhívnám randizni, és szó szerint így mondanám neki, hogy randizni, mivel ha elhívom pl korcsolyázni az félreérthető lenne, aszthinné csak baráti korizás. Ha elhívod randizni és igent mond akkor ő is érez valamit irántad, és onnantól már csak "építkezni kell arra az alapra" ápolni azt a kapcsolatot.

2017. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Túlzás, hogy szerelem, de semmiképpen sem közömbös a számodra. Egyett kell értenem az előző kommentelővel! Hívd el KONKRÉTAN randizni.! Találkozgassatok, mindig kocsi utalj olyasmikkel, hogy vágysz egy kapcsolatra és, hogy ő is igy gondolja-e, tetszik-e most neki valaki, de ne faggatsd, hogy ismerem?, miota beszéltek?, stb.. Alakuljon ki köztetek valami. Egyébként ha már tényleg szeret látni fogod már abból is ahogyan rád néz, hogy nem lesz kínos ha csöndben es hosszasan egymás szemébe néztek. Ekkor akár meg is probalhatod megcsókolni..marmint amikor mar idáig eljutottatok! És akkor már megkerdezheted, hogy megprobaljatok-e a kapcsolatot?
2017. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor leteszek a bulikról. Váltok kicsit komolyabbra.
2017. jan. 9. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!