Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » OMG A legjobb barátnőm kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OMG A legjobb barátnőm kiszemeltje belém szeretett?!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm régen járt is a sráccal, de szakítottak. Aztán bnőm megbánta (merthogy O szakított a sráccal). Most ujra szerelmes bele. De minden jel arra mutat, hogy a fiu most BELÉM szerelmes!! 😨😨😨 De en nem akarok tőle semmit! Ha akarnék is, akkor is hagynám a francba, mert a legjobb barátnőm szerelmével pofátlanság lenne összejönni!


Szerintem a barátnőm mar gyanakszik!


Most mit tegyek???


Valaki segítsen! Nagyon köszönöm előre is!



2017. jan. 2. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl dramatizálod...

A barátnőd szakított vele, most meg visszatáncolna...ezt nem értem..hiszen ha ő szakított vele akkor annak volt valami oka, ha meg nem akkor meg annyira éretlen hogy kár ilyen párkapcsolati dolgokról beszélni az esetében. ha nem akarsz semmit a sráctól akkor mondd meg neki, ha meg igen, akkor ne mondj le róla a barátnőd kedvéért, mert ha ő elvárja ezt, vagy rossznéven veszi ha összejössz a pasival, akkor nem is igazi barátnő. magaddal foglalkozz ne mások boldogságával

2017. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erdekeljen a baratnod. Neki nem kellett ez van. Ha te is erzel iranta vmit akkor hajra. Ha a baratnoddel meg emiatt osszevesznetek akkor sose volt legjobb baratnod.
2017. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem erdeklne a srac nem gondolnad azt h beled szeretett
2017. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha érzel iránta akkor szerintem is nyugodtan vágj bele és a barátnödnek meg kell ezt értenie viszont ha nem akkor küldd el a srácot és mondd el a baràtnödnek h ő szakitott vele és a kapcsolatok nem igy működnek h egyszer szeretem aztán nem . Szakitott vele és annak tuti h oka avn akár h bunko a pasi vagy a barátnőd mást szeret hidd el semmi nem változna ha ujra összejönnének ugyh szerintem mindenképp beszélj mindkettővel
2017. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha *tényleg* nem akarsz tőle semmit, akkor ne csinálj semmit, max éreztesd a sráccal is meg a barátnőddel is hogy nem érdekel a srác.
2017. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De en éreztetem a sráccal, hogy nem akarok tőle semmit (persze nem paraszt módon), de o valahogy mintha nem akarna észrevenni.
2017. jan. 3. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd szakított vele, a pasi most nálad próbálkozik bosszúból, legtöbb férfi ezt csinálja :-) mindig bepróbálkoznak a barátnőknél.
2017. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oke, megnyugodtam 😱😰😨😧😦😮😟😕😐🙂😄😀😃
2017. jan. 3. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel. Nekem is volt ilyesmi ügyem (pont forditva), hogy akibe szerelmes voltam az a barátnőmre jobban bukott és ezt ő mondta el nekem és azt is mondta hogy nem akar tőle semmit nem is haragudtam rá mert ez nem az ő hibálya.
2017. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!