Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy honapja tarto kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy honapja tarto kapcsolatom a fio felenk zarkozott. Es tegnap irta h idot ker de ma menekult tollem ma meg latott es el ment . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos nem nagyon tudsz mit tenni! Ha most ilyen, késöbb is ilyen lesz (valószínűleg). Gondold át ezt a párkapcsolatot ezzel a fiúval, ha érted mire célzok. Egyébként mennyi idősek vagytok?
2017. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16-16 evesek . es vegig gondoltam egesznap azon gondolkodtam es en arra jutottam h o kell nekem
2017. jan. 3. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont beszélj vele, hogy mi bántja, vagy miért csinálja ezt. Lehet hallott rólad valami pletykát (ami talán nem igaz), és gondolkodnia kell ezen az egészen, ezért kerül téged. Mindenféleképpen beszélned kellene vele erről, mert így nem lesz jó vége, rosszabb esetben szakíthattok is. (Saját tapasztalatbol mondtam), remélem sikerül megbeszélnetek :)
2017. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ERRŐL BESZÉLEK, hát ebből aztán minden kiderűl te észkombány, nem véletlen hagyott ott egy ilyen idióta buta embert én már rég dobtam volna, 1 hónap csodálom, hogy bírta melletted, de valószínűleg csak a melled miatt, ami kompenzála a fejedben lévő ürességet egy kis ideig.
2017. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem kell így beszélni a kérdezővel! Legalább ő tenni szeretne a kapcsolatáért, és nem szeretne szakítani a párjával, mert szereti. Gondolom te még nem voltál ilyen helyzetben, ezért beszélsz így ilyen könnyedén!
2017. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még gyerek és béna. Bármit is akarsz, egy fiu gyerektől még nem várhatsz el felnőtt viselkedést.
2017. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!