Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szakítani akar? 16f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kormányzó15 kérdése:

Mit tegyek ha szakítani akar? 16f

Figyelt kérdés
Nemrég az osztállyal voltunk egy kirándulásom és az egyik este a haverommal horrort néztünk .Nemsokára csatlakozott hozzánk egy lány is aki mellém feküdt le.Nevetgéltünk.Majd benyitott a szobába a barátnőm és teljesen félreértette az egészet.Természetesen próbáltam megmagyarázni de nem nagyon hallgatott meg.Nem tudom mivel tudnám kibékíteni?Tanácsok?????

2017. jan. 3. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj neki egy kis időt, ha ezután sem akar megbocsájtani akkor jön a csoki, virág vagy valamilyen ajándék.

De ha még ezután sem akkor .. sajna vége :/

2017. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon úgy néz ki hogy kamu a sztori.Hosszú az elmélet úgyhogy nem írom le de 100 százalékog biztos vagyok benne.16/L
2017. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Már else olvasom tudom alapból erre a kérdésre a választ, de hogy ne nézz alprái parasztnak szántam rá 1 mp-et szóval ha ennyit nem tudsz megoldani 16 éves férfi létedre (mert barátnpd van, gondolom annak tartod magad) akkor áruld már el kedves nagymenőkirálycsászár, hogy mi a terved a jövőre?? VÁRJ TUDOM JÓS IS lettem, mert azok kellenek ide mint az kideürlt pár kérdéssel lejjebb.. előtted a pályaválasztás, melyik egyetemre menj? rájössz, hogy ez egy kérdés és még kérdőjel is van a végén, szóval ide kiírod és majd mások eldöntik helyetted.. cSak egy dolgot nem értek, ha én nő lennék rohadrúl em jönnék össze ilyen fiúval akárhogy néz ki, hát még ennyi ész sem szorult beléd??? HOGY egy lányt, hogy kell megbékíteni?? DE SEGÍTEK!! FIGYELJ NAGYON!! alapszintű kommunikőációs készség kell hozzá, sok sikert az elsajátításához.
2017. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!