Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit? 13/l

Figyelt kérdés

Van egy srác aki régóta teszik, és nagyon valószínű hogy én is neki. Azt mondta hogy járjunk én pedig mondtam hogy oké de csak nyáron kezdjük el, mert akkor sokat tudunk találkozni. De tartjuk szinte minden nap a kapcsolatot facebookon, mert úgy tudom most nincs barátnője. Sok lánynak csapta, és csapja a szelet, de valahogy velem mindig más. Mindig mosolyog, nevet a vicceimen, meghallgat, és bókolni is szokott. Egy fél órája kihívott az utcára hogy beszélgessünk. Meg kérdezte hogy vagyok meg ilyenek. Aztán hívta az anyukája és bement. Ez kb 20 perc volt. Szerintetek nagyon akar tőlem valamit? Ha igen komolyan gondolja?

13/l



2017. jan. 4. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Bár ez ilyen nagyon fiatal szerelem főleg ez a majd nyáron járjunk mert most nem jó. Viszont az hogy sok lánynak csapja a szelet (13!!) nem jó jel
2017. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okosóra ***** válasza:
84%
Most nem fikazas vagy nem bantas de szerintem o olyan tipus hogy tobb csajjal flortol aztan akivel osszejo osszejon akivel nem nem de ugyhiszem neki sem lesznek gerincproblemai 80 eves koraban
2017. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát ha más lányoknak is csapja a szelet, nem hiszem hogy annyira szerelmes lenne. Szerintem pont olyan amilyennek az előző válaszolók leírták. Ha összejön összejön, ha nem nem, megy a következőre. Nem csinál belőle nagy ügyet. Nehogy azt hidd hogy rosszindulatból írtam! Ez a véleményem. Remélem segítettem. :)
2017. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni
2017. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!