Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyn derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyn derítsem ki, hogy tetszem ebegy fiúnak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,egy 13 éves srác tetszik (tudom,fiatalabb,gáz,ez van) viszont nem tudom,hogy én tetszek e neki,vagy egyáltalán mit tegyek hogy tettszek. Tudnátok pár tippet adni? (:
2017. jan. 4. 21:26
 1/6 anonim válasza:

Hát mond el neki hogy mit érzel vagy célozgass rá hogy tetszik neked pl dicsérd a küllemét ilyesmi

Sok sikert!

2017. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt (: meg annyi hogy sajnos nem vagyunk olyan jóban mármint neha beszelunk de baratok nem nagyon vagyunk meg,valakinek van meg tippje?
2017. jan. 4. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha pl van közös ismerősötök akkor megkérhetnéd h szóljon pár szót az érdekedben vagy mosolyogj rá, nézz a szemébe amikor beszéltek meg akkor is amikor csak messziről látod, amikor beszéltek kérd meg valami kisebb szivességre pl h tudna e adni számológépet... stb,
2017. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért is olyan hű de gáz, ha fiatalabb?
2017. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? Ha igen hol, mikor?( a hely is számít)
2017. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22.46 amikor suliban szembejön akkor néha egy pár szót
2017. jan. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!