Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe már rég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe már rég szerelmes vagyok és jó barátok vagyunk és úgy érzem én is tetszek neki, próbáltam már elhívni többször is randizni de mindig valami más sült ki az eredeti tervből mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb másfél éve ismerjük egymást és én már lassan egy éve szerelmes vagyok belé és szerintem én is tetszek neki.

A probléma csak az hogy most barátok vagyunk és nem vagyok biztos benne hogy ő is szerelmes belém ezért én se mondtam még el soha neki hogy én szerelmes vagyok belé mert félek hogy ha az érzés nem kölcsönös akkor barátok se lehetünk többet.

Nagyon sokat szoktunk beszélgetni a valóságban is meg chatelni is sokat szoktunk.

Nagyon hasonlóak is vagyunk, hasonló a személyiségünk, a véleményünk dolgokról és páran mondták is már hogy amúgy összeillenénk.

Senki nem tudja hogy én szerelmes vagyok belé egyik barátom se.

Sosem bántunk egymással úgy mint bárki mással, egymással mindig is sokkal kedvesebbek voltunk mint bárki mással.

Sokszor próbáltam már elhívni "randizni" de sosem úgy hívtam el mintha randira mennénk mert nem akartam kínos helyzetbe keveredni.

A probléma hogy ahányszor próbáltam elhívni kettesben mindig valami más sült ki belőle pl. Egyszer elhívtam hogy menjünk el ketten fagyizni ő meg igent mondott aztán azt mondta hogy kimehetnénk a vidorra is erre mégjobban megörültem aztán meg végül elhívta az egyik barátnőjét hogy jöjjön velünk (akivel amúgy én is jóba vagyok de csak barátilag) ő meg elhívott egy csomó másik embert és a kettesben fagyizásból húszasban vidorozás lett.

Nem tudom mit tegyek.

Valaki valami tanács?



2017. jan. 6. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Biapernys válasza:
Szerintem mondd el neki
2017. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!