Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismerkedsz meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedsz meg egy lánnyal, akit szeretnél, hogy a barátnőd legyen? Hogy kezded? Hogy folytatod?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy fejezed be?
2017. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szemezzl vele, mosolyogj rá többször. Aztán menj oda hozzá és beszélgess vele. Légy mindig udvarias, vicces és figyelj oda rá. Esetleg írj rá, érdeklődj iránta. Keress közös elfoglaltságokat! Hívd el moziba stb. Aztán a többi majd jön magától! :)
2017. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem kell
2017. jan. 6. 17:55
 4/7 Vazulnéni válasza:

Írj rá facen, ha normális, nem fog lerázni. Tudom,hogy ezt könnyű mondani, de szerintem egy próbát megér. Ha nem utál, akkor úgyis normálisan vissza fog írni,és akár lehet belőle valami. Ha egyszavas váladzokat ad vagy nem is ír vissza, akkor valószínűleg nem bír.

Veszíteni valód nincs,ha eddig nem bírt,most sem fog kevésbé. Ellenkező esetben viszont bármi lehet. Hajrá :)

2017. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne! Határozottan ne facen írj rá! Csináld amit az első mondott. Aki csak neten mer ismerkedni annak no komment.
2017. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel, hogy ti hogyan csináljátok 😀
2017. jan. 6. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpillantom a távolból, szemeim kigubbadnak.

Ő vissza néz, aranyosan elmosolyodik, lehajtja tekintetét, majd fölpillant.

Én megigazítom a bőrdzsekim, elindulok felé, közben mellem kidüllesztem, hasam behúzom és folyamatosan a szemébe nézek.

Ő lefele pillangat néha, de azért próbálja tartani a szemkontaktust, bájosan mosolyog.

Odaérek, ő lepillant a földre.

Megfogom gyengéden az állát, a tekintetét magamra fordítom, nézek mélyen a szemébe.

Ezután csak ennyit mond: " mit akarsz te gyökér??" és elküld a fenébe. :(

2017. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!