Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vazulnéni kérdése:

Miért csinálja ezt velem? Tulajdonképpen mit is akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel elég régóta beszélünk.

Amikor megismerkedtünk, mindketten szimpatikusak voltunk a másiknak, alakult köztünk valami. Én jobban meg akartam ismerni,ezért vártam még azzal, hogy bármi legyen köztünk.

De sajnos ő nem várt, barátnője lett.

Ettől függetlenül még mindig nagyon sokat beszélünk,nagyon jóban vagyunk. Viszont vannak fura dolgok. Küldött már magáról félmeztelen képet,és nem én kértem.(Ekkor már együtt voltak a lánnyal) Ha fiúról mesélek neki, akkor olyan,kintha féltékeny lenne. Sokszor mondja,hogy fontos vagyok neki,stb.

De elvileg szereti a lényt. Nem szeretnék semmit tőle (amíg együtt vannak), hiszen tiszteletben tartom, hogy barátnője van.

Nem értem,miér csinálja ezt velem?



2017. jan. 6. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2017. jan. 6. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küld az osztálytársam félmeztelen kepet magáról. De csak azért, hogy odáig legyek érte (mert O amolyan alompasi (kinézetre)+nőcsábász viszont az IQ szintje alacsonyabb a 0-nal).
2017. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom kettős játékot latszik.. Ha akarna valami komolyat vagy tőled vagy a lánytól, kerülni kellene a félreérthető dolgokat.
2017. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele. Gondolom elég hiú alak lehet, ha ennyire se tud elköteleződni a barátnője mellett, és nem az a baj hogy beszélget veled.

Úgy gondolom az is lehet, hogy azért fontos neki hogy jó kapcsolatban legyetek, ha esetleg szakít a barátnőjével, ott legyek neki és bepróbálkozhasson nálad, mintha valami ász lennél a zsebében. Sok mai fiú ilyen tinikorban, első kézből mondom.

16/F

2017. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!