Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok. Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyusz kérdése:

Tanácstalan vagyok. Nem tudom hogyan döntsek vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves (lány) vagyok. Van két fiú az osztályban akiknek tetszem. Ők ketten haverok. Az egyik srác (Geri) korábban már tetszett majdnem 3 évig és én is neki de nem történt semmi. Még csak nem is beszélgettünk. És elszúrta. Más kezdett tetszeni neki és hazudott nekem. Nem hibáztatom ezért. A másik srác (Marci) év eleje óta tetszik és ezt tudja. Vele már abból a szempontból más volt hogy igyekeztem nem elkövetni azokat a hibákat amiket Gerinél (pl a beszélgetés mert hogy én sem mertem beszelgetni vele). De most Marcival sem haladunk, nem történik semmi. Szünet előtt azt mondta (Marci) hogy beszélni szeretne velem kettőről. Egy harmadik személytől tudom hogy elvileg azért akart beszélni hogy járjak vele de végül nem beszéltünk. Utólag annyit írt hogy csak boldog karit akart kívánni és megtanított volna origami szivet hajtogatni (mert megígérte). Geri már egy ideje folyton ír hogy megbánta és hogy hibázott. Egyszer azt írta hogy sok sikert kíván Marcihoz és szivesen ad tippeket de ha Marcival nem jönne össze neki meg mindig tetszek és a tenyerén hordozna csak mert kocsija még nincsen. Szóval hogy tényleg megbánta és én megsajnaltam ot. Ugy gondolom hogy Marcinak jár egy esély ha él vele. És mivel Geri beismerte ogy hibázott (és nagyon próbálkozik) adnék neki egy második lehetőséget annak ellenére hogy nem élt az elsővel. Csak sajnos azt nem tudom hogy mit tegyek, hogyan oldjam meg, kit válasszak?!?

2017. jan. 7. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Marci.
2017. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénz érmét, az egyik fele az egyik fiú, a másik pedig a másik fiú. Miközben várod hogy leesen, ráfogsz jönni hogy melyik fiú kell neked, mert reménykedni fogsz hogy azon az oldalon essen le a pénz érme amelyik fiút te valójában akarod! :)
2017. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2017. jan. 7. 16:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem megy. Nem tudok választani. Nekem esne szarul hogy az egyikőjüket megbántom. Hogy tudnám ezt máshogy megoldani?
2017. jan. 7. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Marcit vállaszd. Gerinek már volt esélye és eljátszotta, nem élt vele. Most csak az izgatja őt hogy másé lehetsz.
2017. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!