Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nem tudja mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk egyutt,azt mondta ő szeret egy másik gyereket csak nemtudja hogyan.Én mondtam neki döntse el,de ha őt választja akkor utoljára beszéltünk,erre ő azt mondta ne zsaroljam..szerintem ez nem volt zsarolás..azt mondta szeret,fontos vagyok számára és nem akar elvesziteni de a másik gyereket is szereti..Szerintetek mit akar? 17/F
2017. jan. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem zsarolás jo hogy valasztas ele kenyszerited szerintem fordított esetben o sem fogadna el hogy mellette legyen meg valaki.Meg most döntse el mielott te jössz ki rosszul ebből az egészből...
2017. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hülye kislány még. Ez nem zsarolás, igenis döntese el kit akar. Te sem tartasz (feltételezem) egy másik csajt talonban mellette.
2017. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez nem így megy, döntenie kell. Nehogy ő vádoljon már meg téged zsarolással, mikor ő az aki 2 fiú érzéseivel játszadozik.
2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy döntse el mit akar..azt mondta ehhez neki idő kell hogy mit is akar...hogy vegyem rá hogy döntse el minnél hamarabb?
2017. jan. 7. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj ez rajtad is múlik részben, hogy hogyan állsz hozzá.

Mert ha melletted bele tudott szeretni másba az már rég rossz, én a helyedben meneszteném a lánykát, de másféleképp nem tudod sürgetni ezt a dolgot, mert lehet ő meg élvezi, hogy 2 fiút vezet az orránál fogva, csak nehogy a végén két szék közé essen:DD

2017. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A kapcsolatotok úgy se fog örökké tartani,a helyedben végetvetnék neki.

Valójában nem szerelmes a lány a leirtak alapján,maximum csak tetszel neki.De ez nem baj,17 évesen ne akarj leragadni egy embernél,és nem is szabad utánna kapaszkodni.

2017. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a nő aki tudja mit akar férfinak hívják.
2017. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalábbis ezt úgy merem álítani, hogy sok lány mondta már hogy sokszor nem tudják mit akarnak, és ha tudják is hogy ők hibáznak a fiút hibáztatják csak mert xd
2017. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!