Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? , nincs temank a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? , nincs temank a baratommal

Figyelt kérdés
A baratommal 4 honap kihagyas utan ujra egyutt vagyunk, olelget meg minden, de ha kettesben vagyunk nincs temank egyszeruen, mind ketten csondesek vagyunk en meg nem nyilok meg csak ugy embereknek foleg nem masodjara, neha egy napig nem is ir segitsetek hogy nyiljak meg neki?? 15/l 5nap mulva 16

2017. jan. 7. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés. Lehet tényleg csak idő kell és megnyílsz.

Vagy ha nincs közös témátok, akkor mi alapján találtátok úgy, hogy összeilletek?

2017. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert en szeretem, es o is ugy erzem.
2017. jan. 7. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődj felőle, tegyél fel minőségi kérdéseket és figyelj oda arra, amit mond. Ha félénk és nehezére esik valamiről beszélni, biztasd, tedd fel máshogy ugyanazt, mutasd, hogy tényleg érdekel, mi van benne. Mindenki szeret magáról beszélni, feltéve, ha úgy érzi, biztonságos megnyílnia. A te dolgod ezt a légkört megteremteni.

Gyakorlat teszi a mestert! ;)

2017. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, fordítva értelmeztem, szóval te vagy a csaj. Ebben az esetben az ő dolga lenne, hogy kicsit jobban meg tudj nyílni.

Ettől még jelezheted neki, hogy mik az igényeid, mit vársz el egy párkapcsolatban, mitől éreznéd jól magad. Ha nem kommunikálsz vele, ő sem fog sokat változni.

2017. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!