Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én 13 éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 13 éves fiú vagyok és nagyon tetszik nekem az egyik lány osztálytársam aki szintén 13 éves. Elég jól ismerem és szerintem én is tetszek neki. Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szeretlek"
2017. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon tetszel nekem már régóta, lenne-e kedved velem a suli után találkozni egy kévéra/krémesre a cukrászdában és beszélgetni?"

Hidd el, nagyon örülne neki. Persze te fizeted neki, ez remélem nem kérdés, de hát akit az ember szeret, azért mindent meg is tesz, nem?


És ha igen-t mond, akkor beszéld le vele hogy melyik nap. Lehet, hogy csak másnap vagy harmadnap lesz, de lényeg a találkozás.

Ha nemet mond, akkor se keseredj el, mert az nem szégyen ha valaki gavallér a másikkal szemben. Hidd el, később megbánná úgyis.

2017. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hívd férre,és mond neki "Szeretlek". Én örülnék ha az osztálytársam akit szeret ezt mondaná nekem,de nem nem teszicsak fogdos ....remélem a lány viszonyozni fogja :)13L
2017. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fanni221 válasza:
Hát mindenképp személyesen.
dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!