Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok, októberbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, októberben volt az első kapcsolatom. A srácot neten ismertem meg,18 évesnek mondta magát, ezert talalkoztam vele, de később bevallotta hogy hazudott,21 éves?

Figyelt kérdés
Egy hónapig együtt voltunk, de utána szakítttam vele, mert a ő már többet is szeretett volna, de én még nem. miután szakítottunk iszonyatosan hiányzott, ezert egy hónap mulva megkerestem,hogy próbáljuk újra, de ezis csak pár napos volt, mert úgy éreztem nem illünk össze, azert is mert én gimibe járok és egyetemre is szeretnék menni, ő meg már dolgozik, és hát, sokkal butább is nálam, meg nekinagyn sok baratnője volt már, nekem még senki. ezután neki szinte egyből lett egy pár napos szexkapcsolata, és ezután beszéltünk, és lmondott mindennek, meg hogy ez a lány mindent megad neki, amit én nem stb... de nem sokkal utána bocsánatot kért mindenért és kérte h próbáljjuk meg újra.egyszer találkoztam vele, és ugyvolt hogy megpróbáljuk, de aztan nem voltam rá képes, amiatt amiket mondott. Az eszemmel tudom, hogy nem illünk össze és hogy előbbb-utóbb tönkremennék a kapcsolatban, de a szívemmel csak hozzá vágyom, úgy érzem soha többé nem tudok mást szeretni, és nélküle semmi értelme semminek , minden pillanatban hiányzik. mit tennétek a helyemben?
2017. jan. 8. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
csak partnert keresett sztem..
2017. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudott a korosztályának megfeleő barátnőt találni, ezért frissebb prédát keresett.

Tiltsd le mindenhonnan a g*cibe...

2017. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!