Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög? Mi lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Megismertem pár hete egy fiút, akivel nagyon jóba lettünk és szilveszterkor kicsit túl közel kerültünk egymáshoz, de megbeszéltük, hogy egyszeri hiba volt, nem ismételjük meg, de azóta még 3X megtettük. Nekem nagyon bejön a srác, de ő mondta már az elején, hogy biztosan nem akar többet. Bemutatott a legjobb barátjának, akivel rögtön egy hullámhosszon voltunk, de nem akar beleavatkozni a kapcsolatunkba, tehát csak barátként találkoztunk párszor. Mind a ketten féltékenyek a másikra, és nekem csak azt mondják, hogy a másikukkal folytassam és erre felhoznak logikus érveket, de valahogy semmi nem állja meg a helyét. Senkit nem akarok megbántani, mindkettő fiút elképesztően bírom és talán szeretem is valamilyen szinten, de ezt így nem folytathatom. Most azt válasszam aki bunkó és csak bartáság extrákkal akar, de szinte biztos hogy őt szeretem vagy azt aki elképesztően cuki és többet szeretne? (Mind a hárman 17 évesek vagyunk)

2017. jan. 8. 12:45
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ess ki ebbol a korbol, barmelyikojuket valasztanad csak rossz sulhetne ki belole az en velemenyem szerint ha a bunko sracot valasztod akkor az aranyos fiunak ossze torik a lelke, ha meg az aranyos sracot valasztod akkor szivni fogja a veret a bunko hogy neki mar megvoltal..
2017. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem fog ilyet tenni, mert engem is szeret csak járni nem akar velem, a fiú meg tényleg a legjobb barátja.
2017. jan. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!