Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Számtalanszor észrevettem már,hogy engem néz,mikor észreveszem,körülbelül 10 mp-ig egymás szemébe nézük,aztán elhajtja a fejét.Ezt szinte mindennap megcsinálja.Múltkor osztálykirándulásról jövünk haza,várta az osztály a buszt.Felhozta,hogyha nem jön a busz akkor itt kell északáznunk.Mondom neki,jól van de akkor kölcsön adod párnának a golf sapkádat(az volt rajta).Rávágja,hogy most mondtam volna valamit,de inkább mégse.Tegnap barátnőmmel,szünetben játszottunk a telefonon.Odahajolt fölém,hogy megnézze mit csinálunk.Majd ,,véletlenül" összeütközött a fejúnk búbja.Elkezdte gyengén ,,összebuccolni" a fejünket.Velem teljesen máshogy viselkedik,például ha mond valaki vagy ő egy viccet,rögtön rám néz,hogy én is nevetek-e.

2017. jan. 8. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy mindketten 17-ek vagyunk.
2017. jan. 8. 18:39
 2/5 Chopen ***** válasza:
100%
Biztos szívesen elkapna.
2017. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2017. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos lehetsz benne, hogy tetszel neki :)
2017. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy múltkor heccből,tenyér jósolt,és elkapta kezemet,és az Istenért sem akarta elengedni :D
2017. jan. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!