Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, akivel jóban lettünk, tetszik is, többször tanultunk együtt vizsgákra olyankor mindig nagyon közel ültünk egymáshoz, nem szokta arrébb tenni a lábát ha összeér a lábunk, egyszer még puszit is adott és amúgyis sokat beszéltünk messengeren. Viszont kiderült, hogy van barátnője. Jelenthetnek ezek a dolgok valamit, vagy csak beképzelem, hogy nem vagyok neki teljesen közömbös? Normális válaszokat pls :)

2017. jan. 8. 22:28
 1/6 Chopen ***** válasza:
Már uncsi a szex a barátnőjével gondolom, új izgalmakat keres.
2017. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője és szereti akkor nem hinném. De sose lehet tudni, ha nem jönnek ki jól akkor jelenthet is valamit ..
2017. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jól kijön-e a barátnőjével. Nem akartam erről faggatni.
2017. jan. 8. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
en is egy pont ugyan ilyen helyzetben vagyok mint te csak en suliba jarok es meg nm az egyetemre... szerintem te tetszel neki csak meg nm annyira hogy miattad szakitson a baratnojevel vagy nm tudja hogy o is bejon e nalad es nm mer megkockaztatni azt hogy szakitson a baratnojevel es a vegen nm er el nalad semmit... de ne nyomulj ra...mar foglalt...akkor is ha o nagyon bejon nm szabad vele flortolnod vagy puszikat adnod neki.... vard ki mig szakit a baratnojevel es akkor szabad az ut de addig kezeld egyszeru baratkent es utasitsd el ha megegyszer puszit akar adni azzal az urugyel hogy neki mar van baratnoje es puszilja ot... en azt javaslom hogy banj vele egyszeru baratkent es ha tenyleg tetszel neki akkor tobbet akar nalad mint baratsag majd szakit a baratnojevel es veled akar jarni. figyelmeztetlek hogy nm szep dolog ha kikezdesz egy foglalt pasival mert szinte mindig rosszul sul el... pl. verekedes
2017. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd beken a baratnojevel , ne rontsd el a kapcsolatot .
2017. jan. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat.
2017. jan. 9. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!