Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20-30 centivel magasabb pasi!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 centivel magasabb pasi!?

Figyelt kérdés

Lanyok,fiuk titeket nem zavar(na) egy ilyen felallas?

Tudnatok olyan kepeket kuldeni/Linkelni!? Mert kivancsi vagyok hogy, hogy nez ki ez a felallas!



2017. jan. 8. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20 centi még nem vészes. De 30 sem igazából. Van persze akit zavarna, de nem ez a meghatározó. Én 155 centi vagyok, nem fogom emiatt csak az alacsony pasikat észrevenni. Ráadásul ha a lányon magassarkú van már nem is vészes a különbség (rajtam mondjuk mindig az van...)


[link]

2017. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Szeretem a magas fiúkat! Én 166 cm vagyok... Egy 186 cm-s pasi már oké :3

De ne legyen ropi alkata... Én se vagyok sovány... Hülyén nézne ki. :D

17L

2017. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Chopen ***** válasza:
17%
Ha nem vagy sovány, fogyj le hozzá.
2017. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 wrspeed80 ***** válasza:
79%
Én 195cm vagyok és nemrég volt randim egy lánnyal aki 160cm :D teljesen oké volt
2017. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
79%
Nekem bejön! Köztem, meg a barátom közt is több mint 20 centi van. (Persze az ő javára :DDD ) Én szeretem ezt a különbséget.
2017. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Chopen, nem mindenkinek tetszik ám, ha egy lány sovány... A barátomnak sem. Kb 18 cm van köztünk.

Köszönöm, hogy a válaszomat ezért lepontoztad, szerintem nem volt vele semmi probléma, viszont a te megjegyzésed sértő volt. Fogyjak le? Ha én plusz 8 kilóval érzem jól magam, akkor miért fogyjak? Ha a páromnak nem tetszenék, már rég elhagyott volna egy "sovány" lányért... De nem tette! Mert szereti, ha van mit fogni, nem böki a csontom... Kicsit gondolkodj el magadon, mielőtt másokat megbántasz... Te tökéletes vagy talán?

(#2 voltam...)

2017. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem tök mindegy hogy mennyire magas vagy nem? Szerintem teljesen normális ha két fejjel magasabb is vagy alacsonyabb a lényeg hogy szeressék egymást szerintem
2017. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Chopen ***** válasza:
36%
Kedves #2, nem én pontoztalak le, ezen kívül nem muszáj soványra fogyni :). Amúgy igen, tökéletes vagyok.
2017. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem ezt a dolgot, soha nem is érdekelt, de gondolom azért, mert ez az érdeklődési kör csak az idiótákra jellemző, igaza van amúgy a srácnak, fogyjál le, mert konkrétan ezt jelentetted ki: Ha egy fiú magas, legyen nagyobb darab (gondolom izomba), hogy melletted a + kilóid mellett ne szégyeljed magad, ha te ezt elvárod, akkor egy soványabb magas srác, meg nyugodtan elvárhatja, hogy a párja meg igen is legyen "sovány", az a gond, hogy nem láttok a dolgok mögé , konkrétan nem értetted meg mit akart neked mondani, de mindegy is, nem ez a lényeg és nem is a magasság.
2017. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

Jézusom, kössetek még belém!

Sportolok. Nem vagyok lusta. Csak éppen rólam nehezebben mennek le a kilók... De most ez titeket miért zavar? Nem, nem kell nekem izomkolosszus, a barátomnak is van kis pocija, és nem zavar.

De ezt ti is tudjátok, hogy hülyén nézne ki egy 185+ cm-s, 55 kilós srác és egy 166 cm-s 68 kilós lány...

A magas-vékony és az alacsony-husis nem jó párosítás na... (Meg mellesleg, ha már fiúról/férfiről van szó, ne legyen vézna. Ez az én véleményem.)

#2

2017. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!