Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei hogy tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei hogy tetszem egy srácnak?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsán viselkedik. Van hogy egy hetet végig beszélünk és tök aranyos. Aztán meg leszar és egy szót se. Ez megy felváltva. Amikor felhoztam neki azt mondta nem akar rajtam lógni. De azt is mondta hogy úgy tekint rám mint a hugára, de közbe meg becézget és eléggé félre érthető dolgokat ír. Állítólag még a volt barátnőjét szereti. Állandóan hív találkozni. Egyszerűen annyira összezavar ezzel a viselkedésével. Együtt szoktunk lolozni is és folyamatosan teszi a megjegyzéseket, hogy tetszem neki. És más velem mint a többiekkel.Nekem viszont nagyonfontos és vonzódom hozzá. Félek hogy elveszítem ezért nem merek vele beszélni. Mit tegyek? Kedvelhet? Vagy csak kihasznál és másokkal is ezt csinálja?
2017. jan. 9. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

3 dologból lehet ez.

1. - Szerelmes beléd , de úgy véli hogy mindenkinek úgy a legjobb, ha nem járnátok.

2. - Szerelmes beléd , de nemakarja megbántani a régi barátnőjét jobban, nemakarja hogy az exe fesztiválozzon mindenkinek.

3. - Azis lehet hogy nem szerelmes beléd, csak azért nem szól hozzád egy hétig, hogy nehogy azt hidj hogy valamit akarsz tőle, hogy mindig rajtad lóg.

2017. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az exével nem beszél.

Amikor felhoztam neki, akkor meg a fejemhez vágta hogy én is kereshetném.

Meg egyszer küldött telefonon screent és ott is láttam, hogy valami csaj a háttere.. De akkor ne szórakozzon már.

2017. jan. 9. 01:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első jel az hogy váladékot termel először csak a szájában. A második, hogy a szívritmusa magasabb lesz. A harmadik, hogy a hónaljváladéka megváltozik. Kérdezz rá nyíltan, aztán meglátod mit kezd a helyzettel. ;)
2017. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Chopen ***** válasza:
Markolj az ágyékára és rájössz.
2017. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lolon küldj neki giftet.
2017. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!