Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy hírességbe!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy hírességbe!?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki azt fogja gondolni, hogy mem lehet úgy beleszeretni valakibe, hogy nem ismered személyesen, stb. Illetve azoknak is teljes mértékben igazat adok, akik azt mondják, hogy csak egy kamerák elé kialakított képet bálványozunk. Eddig én is azt hittem, hogy ez hülyeség, mert oké, hogy jól néz ki, meg kedves, de attól még nem kell beleszeretni. De szépen lassan, minden megváltozott, és a szívem hevesebben vert, alig kaptam levegőt, megvorzongtam a hangját hallván, sokat gondoltam rá. Miközben rá gondoltam, a barátaim és a szüleim is mondták, hogy látszik rajtam, hogy szerelmes vagyok. Kérlek segítsetek valahogyan azt elfelejteni, mert bele fogok őrülni. Már vagy három éve ez megy, és ha meglátom, hogy egy lányt ölelget vagy valami, elkezdek bőgni. Utálom, hogy ilyen dologra képes egy olyan ember, aki még csak a létezésemről sem tud. A válaszokat előre is köszönöm

2017. jan. 9. 02:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Kb. mindenkinek van ilyen korszaka, idővel elmúlik, bármilyen régóta is tart már.

2017. jan. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Próbáltál összejönni vele és nem sikerült?
2017. jan. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
de aranyos vagy :) ez rajongás majd ha igazi emberbe leszel szerelmes aki tesz is érted valamit akkor majd jót fogsz utolag röhögni magadon
2017. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Összetéveszted a rajongást és a szerelmet, de ez nem ritka. Még nem értél el a pszichés fejlődésnek arra a szintjére, amikor képes vagy különválasztani a kettőt.
2017. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a kép, ami benned alakult ki vajon csak egy felszín, amit látsz, egy szerep, amit eljátszik, vagy valóban a teljes én-jét látod?
2017. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Ilyen velem is volt, és jó sokáig tartott. Még beszélnem is sikerült vele a neten. De aztán elmúlt - majd neked is el fog. Főleg, ha esetleg megismersz valaki mást, akit minden nap látsz, stb., akkor már nem is fogsz a hírességre gondolni. De egyébként gondolj bele, attól még, hogy ismert, ő is csak egy normális ember. Ameddig tart ez az érzés, tehetsz lépéseket afelé, hogy megismerd, hiszen ez sem lehetetlen. Pl. ha angol/amerikai, akkor kezdj el angolul tanulni, és akkor ez még a hasznodra is fog válni.
2017. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
De édi!! Eszembe jut a 13-14 eves onmagam, amikor Gary Barlow-ert voltam megorulve a Take That-bol :) Es persze en is halalosan szerelmes voltam bele majd`1 evig :)...El fog mulni, hidd el :)
2017. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
71%
Melyik híresség??😆😆
2017. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Biapernys válasza:
100%
Velem is ez volt de elmúlt 😢
2017. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Ne aggódj velem is ez volt, nagyon hosszú ideig.

Ma már csak nevetek rajta, de akkor nagyon komolyan gondoltam.

Rengeted fotót, információt gyűjtöttem róla össze, ő volt a háttérképem, állandóan interjúkat néztem vele a neten, és én is viszolyogtam attól ha mással láttam. Érzelmileg teljesen instabil voltam.

De szépen lassan kinőttem és ma már csak tényleg mosolygok rajta:)

Amúgy hány éves vagy kedves kérdező?

2017. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!