Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Ebben az évben mentem gimibe. Megismertem egy lányt, aki nagyon megtetszett, de sajnos eléggé elsiettem nála a dolgokat, és kosarat kaptam. Így, fél év elteltével, vagy később érdemes próbálkozni, vagy hagyjam a francba? Csak normális vákaszokat légyszi!

2017. jan. 9. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi volt a kosárban?
2017. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam második esélyt adni, de ez én vagyok. Mint jól tudjuk mindenki más, de attól még megpróbálhatod és kiderül.
2017. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező én meg mondom a tutit a kinézet számít!!! Ha így nézel ki konkrétan bárkid meglehet, akármilyen is vagy


[link]

2017. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neeeehogy! Meg véletlenül összejönnétek, oztán szaporodnatok. Nem kell több ilyen szerencsétlen lúzer a Földre, mint amilyen te vagy.
2017. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Komolytalan válasz, ez már legalább a 20. kérdés ahol látom a felesleges hozzászólásaidat, most már elmehetnél életet keresni magadnak, ahelyett hogy itt trollkodsz.


A kérdezőnek: Nem érdemes újra próbálkozni, tapasztalat...

2017. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5ös attól meg, mert szerencsétlen balfas* vagy a kérdezőnek még összejöhet, ne a saját magadból indúlj ki, hogy soha nem jön össze neked és igen, ha bajod van, akkor mondd meg őszintén, nem igazán érdekel, mert egy arctalan manus vagy itt, mint mindenki, szóval a szavad annyira számít mint az enyém, semennyire.
2017. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolytalanválasz az ilyeneket csak ütöm élőben, mint te. Remélem kiéled kis nyo-orék életed itt, mert élőben biztos sokat vertek ,hogy ennyi fas.zság jön ki a belőled.
2017. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
KomolytalanF4sz elmehet a vecére mert odavaló, hiszen amikor legutóbb akkora s4art láttam mint ő lehúztam a wcn. Menny Robloxozni mert az a jatek a te szinted
2017. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haat ezt megkaptam :( en veletek ellentetben nem jatszok a gepen, de felesleges lenne elmagyarazni, mert ahogy latom az oszinteseg jo par embernek faj.
2017. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!