Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Van egy csaj akit nagyon fel akarok szedni. De az osztáytársam és én nekem mindig az a gond hogy hogyan kezdjem mivel sokat beszélünk erről arrol csak nem tom hogy hogyan szedjem fel?

Keress kérdéseket hasonló témában: csaj

01-10 19:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Miquel nevű felhasználó válasza:

És? Szedjük fel neked mi?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 01-10 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én csak annyit kérdeztem hogyan szedjem fel ?

# 2/6Időpont 01-10 19:18 Privát üzenet
Először is, hívd lánynak csaj helyett, és mondd, hogy össze akarsz jönni vele felszedés helyett, mert egyébként ez nagyon lekezelően hangzik.

Hívd el valahova, moziba, sétálni, mutasd meg neki a kedvenc helyedet, mondd, hogy szeretnél vele együtt tanulni és hasonlók. Ezt párszor megteszed, már le fog esni neki, hogy tetszik neked.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 01-10 19:51 Privát üzenet
"Mondd csak, eljössz velem korizni / moziba / teázni / sétálni / whatever?"

Akkor vagy azt mondja csiilogó szemekkel, hogy "persze", és akkor hajrá, vagy azt hebegi, hogy "hát izé, most pont nem jó, mert..." és akkor ráébredsz, hogy bilibe lóg a kezed.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 01-10 19:54 Privát üzenet
Nem tartom jó ötletnek a randira hívást. Tinikorban az ember szinte percről percre változik, ő maga sem tudja igazán, hogy mit akar. A csajok végképp nem hiszen ők nem észérvek mentén, hanem az érzéseik iránymutatásával gondolkodnak.
A tinikor különben sem erről szól, hanem az álmodozásokról. Meg kell hagyni azt a csajnak. Csak légy a közelében, naponta beszélj vele, hogy este, amikor lefekszik és feleleveníti a napját, eszébe jussál. Ilyenkor kicsit elidőz, mosolyog, megmelegszik a szíve, és óhatatlanul idealizálni kezd téged.
ÍGY(!) érhető el, hogy megszeressen.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 01-11 13:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ok köszönöm szépen a válaszokat

# 6/6Időpont 01-11 16:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új osztályba járok, szeretnék beszélgetni a lányokkal, eddig nem volt problémám ezzel, de most szakítottam a barátnőmmel és mindenem kozodott, hogyan menjek oda egy lányhoz..
Van egy lány aki tetszik, szoktam vele beszélgetni mindenféle témával kapcsolatban, de mégis mit mondjak neki, hogy ne csak az jöjjön le neki, hogy barátkozni akarok, hanem..
Ha buliba akarok menni felszedni egy csajt akkor borotválkozzak esetleg vagy ne?
Hány nap után feküdjek le a csajommal? Szűz vagyok még és a csaj is szerintem de nem akarok sokat várni 1hét kb az kevés?
Hogyan tudassam vele, hogy akarok valamit?
Bejön egy csaj, de nem akarok agresszív lenni. Mit csináljak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu