Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Hogyan kerüljek vele beszélő viszonyba?

Van egy srác a sulimban, aki egy évvel idősebb nálam, és nagyon tetszik. Sokáig barátnője volt, viszont kb 3 hónapja szakított vele. Szeretném megismerni a fiút, de nem tudom, hogyan kerüljek vele közelebbi viszonyba. Eddig köszönésnél tartunk, és régebben néha beszéltünk is, de csak több haverral együtt. Hogyan hívjam fel a figyelmét, milyen alkalomból szólítsam meg? A baj az, hogy suliban ritkán találkozunk.
Légyszi ne nézzetek nagyon bénának, de tapasztalatlan vagyok az ilyen dolgokban.

Keress kérdéseket hasonló témában: ismerkedés

01-10 19:26  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Hány éves vagy?

# 1/2Időpont 01-10 19:51 Privát üzenet
Írj rá facebookon.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 01-11 04:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan engeszteljem ki a srácot, hogy ne vegye azt bátorításnak az elutasítás után? és beszélő viszonyba tudjunk maradni
Van egy fiú aki tetszett és mosta tesója elmondta hogy tetszem neki és szoktak rólam beszélni a suliba a barátnőm aszt mondta hogy néz de mikor rá nézek elkapja a fejét. Mit..
Van egy nagyon aranyos leányka, akit én már több mint 8 éve szeretek, nagyon beszélő viszonyba vagyunk, es azon gondolkodtam, hogy szeretnék róla egy tetovát csinálni, málni,..
Csajok mit szólnátok, ha egy pasi, akivel már szemeztetek, szoktad látni, de nem vagytok beszélő, köszönő viszonyba, küldene egy puszit?
Hogy lehet nőkkel beszélő viszonyba kerülni?
Ha egy fiú akivel jártam, rossz dolgot csinál, amiről az édesanyja tudomást szerezz, a fiúnak azt mondja ha még egyszer ezt csinálja meg mondja nekem, és én majd leszidom, pedig..

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu