Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye nem szerelmet érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szerelmet érzek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem tudom eldönteni mi van...van egy srác akit tulajdonkeppen gyerekkorom ota ismerek...ugy igazan tetszeni 2 eve kezdett el kb aztan egy suliba kerultunk de ugye o mar idosebb es kozbe en iskolat is valtottam egyszer de most ugyanoda jarunk...na szoval a lenyeg hogy mivel ismerjuk egymast termeszetes hogy koszon es ilyenkor en mindig probalok valami normalis fejet vagni de belul eppen azt sem tudom ki vagyok...remeg a lábam...hülyén viselkedek és mikor messziről figyelem ellenállhatatlannak tűnik ugyerzem mindjart odamegyek es raugrok vagy lesmarolom vagy elkezdek vele beszelgetni vagy mittudom en valami hulyeseget csinani...akármikor lányokkal látom féltékeny leszek és szomorú...mindig ő van a fejemben...vele álmodom ő az első gondolatom reggel mindig őt keresem a szememmel suliban....próbáltam elfelejteni kényszerítettem magam hogy ne nézzek rá de nem ment...egyébként az érzéseim 100%osan viszonzatlanok gondolom barátnője is van és én nagyon remélem hogy ez nem szerelem mert nulla eséllyel ha beleszerettem na hát az gáz...ugye ez nem szerelem? És ha az akkor mit csináljak? Ez olyan kibírhatatlan...és fura érzes....valaki segítsen légysziiii:( 15/L

2017. jan. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

,,Gyerekkorom óta ismerek"

Jesus. Még csak 15 vagy. Úgy beszélsz, mintha felnőtt lennél.

Ne csinálj semmit.

2017. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak rajongsz érte, ez nem szerelem. Majd elmúlik magától, de előtte kicsit "megszenvedtet".
2017. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megszenvedtettel egyet értek. Úgy lesz.
2017. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor sehogyan sem lehet...nem is tudom mondjuk elfelejteni?
2017. jan. 10. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egy másik fiúval.
2017. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyermek vagy még, várj még néhány évet.
2017. jan. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!