Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik velem úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem úgy, mint a haverjával, mikor jól alakult minden? 17/f

Figyelt kérdés
Azt hittem alakul köztünk valami. Sokat beszélgetünk, szemezünk, aranyos velem. Ezeket még mindig csinálja. Még úgy 1 hete volt, hogy megölelt, hozzámért, megsimogatott. Ma azonban öklözött velem, mint vmi haverjával. Nem értem miért csinálja ezt? Lehet azért mert nem léptem és nem akarja tudtomra adni, hogy tetszem neki? Vagy mégis milyen oka lehet ezt csinálni? Lehet ezen még változtatni? Mert nekem nagyon tetszik ő. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 11. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőség létezik: az első, hogy csak a haverjaként vagy a testvéreként tekint rád. Biztosan szeret hülyülni. Mi, lányok, gyakran ölelgetjük a barátnőinket. Sokszor annak a jele, hogy köszöntjük őt és kimutatjuk az iránta érzett bizalmat és szeretetet. Második: lehetséges, hogy szeret, de a félénksége visszatartja az első lépéstől. Vagyis fél kezdeményezni és várja, hogy te állsz elő a témával. Azt ajánlanám, hogy tapintatosan mondd el neki, mit érzel. Ha barátkozni akar, barátok maradtok, ha nem, boldog pár lesztek. Szerintem próbáld meg. Szívesen
2017. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nekem tetszik és ő nem viszonozza, akkor nem leszünk barátok, az úgy nem működik. Ti lányok azzal is hülyültök, hogy nézitek a másikat?
2017. jan. 11. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak nem vesz komolyan, ha akarsz tőle valamit azt tudatosítsd benne is, különben soha az életbe nem fog rájönni, hogy többet akarsz tőle, mint sima barátság
2017. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Én személyesen a volt pasimmal sem szemeztem és soha az életben senkivel sem fogok. Lányokkal nyilvánvalóan nem szokás, mert furcsa lenne. Esélyes, hogy tetszel neki, de légy tökös és mondd ki neki! Ne csak siránkozz, mennyire szeretnéd, ha... Tegyél is érte valamit! Szereted? Bókolj! Ha elpirul vagy elmosolyodik, akkor ő is hasonlóan érez irántad. Mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben nem maradtok barátok. Annyiban egyszerűbb a helyzeted, hogy személyesen ismeritek egymást és barátok is vagyok. Egyébként a hármasnak teljesen igaza van.
2017. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!