Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejovok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki?

Figyelt kérdés

Van egy srac nagyon tetszik nekem sokat is beszelunk sokat talalkozunk persze ritkan kettesbe es sokat huzzuk egymas agyat neha elegge megbant a vicceivel de mindig bicsanatot ker es azt mondja hogy nem komolyan gondolta..amikor egyutt vagyunk legyen az barati tarsasagba vagy (neha) kettesbe batran meg erinti a karom a kezfejem vagy a derekam (persze ezt nem feltunoen) sokat mosolyog mikor velem van..de mostanaba talan ketszer ossze kaptunk 5 percre mert besertodtem hogy nem ir vissza..aztan kibekultunk de nem tudom hogy mitevo legyek sokszor azt hiszem igen tetszek neki aztan a masik pillanatba meg hogy nem...vannak ilyen stilus valtozasai is hogy egyik pillanatba uriember es kedves masikba meg bunko es van egy lany akivel szunten sokat beszel de nem igazan talalkoznak es ha felvetem neki csak tereli a szot de a kepeit (facebookon van a reagalas gomb) be huhazza...mikor egyutt vagyunk segit ha barmi van jol erezzuk magunkat es figyel..de ha nem a sajat barati korunkbe van (kozos csapatunk van) hanem massal akkor mintha eszre se venne szerintetek bejovok neki vagy csak szivat?

15/l

A fiu is 15



2017. jan. 12. 02:38
 1/6 anonim válasza:

Az érintésből ítélve felfigyelt rád:) csak arra figyelj, higy ne sértődj meg apróságokon. Majd ír, ha tud, és van ideje.:) plusz tehetsz felé apró jeleket hogy tudasd vele, ő is tetszik neked.

Két opció van:

1. hogy azért nem lép, mert azt hiszi, nem tetszik neked

2, nem tetzel neki..de a leírtak alapján nem tartom valószínűnek.

Szóval mosolyogj rá sokat, néha te is megérintheted, és ne durcizz sokat!:D tapasztalatból mondom, az nem vezet semmi jóra:D szurkolok

19/L

2017. jan. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem
2017. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudtam:(
2017. jan. 15. 03:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de ne pics@skodj már azzal, hogy megsértődsz rá, hülyeség az egész, ezzel csak taszítod, és ez a "más lány képeit lájkolja biztos tetszik neki" akkora hülyeség, te is biztos lájkolod más fiúk képeit. Látszik még éretlen vagy, de sok sikert.
2017. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a fiú csak húzza az agyad.AZ ilyen nem megbízható barátnőmnek is ilyen pasija van.Pár hónapig veled lesz szétcsókol és elhiteti veled hogy szeret de ki fog dobni utána eldob mint egy rongyot.

Kihasznál és eldob szoval messziről kerüld!

2017. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat konkret jeleket mar adtam sot volt hogy egyutt is aludtunk el egy hazibuliba es en fekudtem le melle es nem o mellem magatol es azt mondtak nekem h tudja h bejon nekem de o nem erez semmkt megis kisse feltekenyen reagal ha mas fiuval beszelek..de mostanaba bunkobb is picit meg ritkabban beszelunk inkabb talizunk es nem tudom hogy most mivan.. vagy azert bunkonmert azt hiszi nekem mas tetszik mert a legjobb fiu haveromrol szoktam neki meselni neha es olyankor bunkobb
2017. jan. 28. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!