Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom egy 11-12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom egy 11-12 éves fiúról, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem akarok a fiútól semmit (mondjuk ez érthető egy 11 éves lánynál). Szerelmes vagyok bele iszonyatosan, csak sztem meg korai lenne ilyen korban egy pasi.


Csak mostanában ugy veszem észre, hogy O ellentétben velem, AKAR VALAMIT.


Es ezért is ez a kérdésem: Honnan tudhatom egy 12 eves fiúról, hogy tetszem neki?



2017. jan. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat piszkál, csúfol. Abban a korban ez a menő.
2017. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez de ari :3 Amúgy osztom amit 1-es írt. Még talán annyi hogy sokat néz xD
2017. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem azt kérdezted, hogy lefeküdj-e vele:D
2017. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt van annak a kérdésemnek a linkje, amiben leírom, hogy arra következtetek, hogy tetszem neki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2017. jan. 12. 19:03
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi a válaszokat! 😘


3-as 😂😂😂

2017. jan. 12. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Pasinak nevezni egy 11-12 éves kisfiút erős túlzás. Még a 16 sem pasi. Ha tetszel neki,.akkor hozzád vágja a kisautójá vagy hógolyóval megdobál.
2017. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért kell itt ilyen marhaságokat irni, hogy hozzam vágja a kisautojat... Óvodás, vagy mi a szösz?
2017. jan. 13. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen... Szóval itt azért vannak retardáltak rendesen :/ Ha normális a fiú, akkor valószínűleg próbál nagyon kedves lenni veled, beszélgetni, vagy bámul teged, de ebben nem vagyok biztos, esetleg el is mondja, hogy tetszel neki. Ha olyan "rosszabb fiucska" akkor lehetséges, hogy tényleg hozzád dob valamit. Ha nem tetszenél neki ugy gondolom nem is csinálna semmit.
2017. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!