Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? (Lent kifejtem)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
December elején elkezdtünk beszélgetni, rájöttünk, hogy mennyi közös van bennünk. FB-n is minden nap rám írt, aztán akkor egyik nap elhívott randizni. Nagyon jó volt, nagyon úgy éreztem, hogy bejövök neki. Aztán utazás előtt pár nappal mondtam neki, hogy kb. 3 hétig külföldön leszek.. Utazásom alatt csak én írtam rá, de amikor én írtam, akkor ő is nagyon sokat írt, csak nekem kellett kezdeményezni. Aztán hétfőn mentem iskolába először idén, és nem is jött oda hozzám. Nekem kellett oda mennem mindig. És ezt nem értem.. Mert olyan sokszor néz, meg a barátaink is mondják, hogy biztos tetszem neki meg ilyenek, de nem értem akkor most azt várja hogy én lépjek? Vagy fél, hogy visszautasítanám? :/ (Ő 11-es, én 9, iskolatársak vagyunk)

2017. jan. 12. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen tuti tetszel neki, csak kicsit szégyenlős vagy összezavarodik néha mikor beszélsz vele ezért inkáb nem keresi a társaságod.
2017. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!