Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság, vagy szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság, vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel ugyan abba a fiúba vagyunk szerelmesek. O régebb óta olyan 3-4 éve. En csak pár hete, de totál odavagyok a srácért 😍😍😍 Persze ezt a bnőm nem tudja 😓


Viszont minden jel arra mutat, hogy a fiu ugyanúgy érez irántam, mint en Őiránta.


De ha osszejovok Vele, a bnőm BIZTOSAN nem fog megbocsátani 😰😰😰


Nem akarom megbántani ot, de ha egyszer a fiu engem szeret? Ha ti lennétek a barátnőm helyében, hogy reagalnatok, ha összejönnék a szerelmetekkel? Megbocsatanatok?


Szerintetek a fiút válasszam, vagy a barátnőmet? 😰😰😰


Nagyon kétségbe vagyok esve, köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 12. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondanám a helyedbe a barátnődnek, hogy tetszik neked és kérdezd meg, hogy nem-e zavarná, hogyha bepróbálkoznál a pasinál, ezt csak illemből kérdezed meg, mert mindenképp próbálkozz be nála. És ha azt mondja, hogy zavarja, akkor vág a fejéhez hogy "3-4 éve tetszik és nemléptél, ezért énsem léphetek ? Marhajó barátnő vagy hogy megmondod kinél próbálkozhatok." Érted ő legyen a hibás, őt állítsd be hibásnak és tuti azt mondja hogy felőle legyen !!! (Tuti tipp)
2017. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első nagyon igaz beválik illemből kérdezd meg hogy nem bánná e de mindenképp hajts rá... és ''neked ennyit ér a barátságunk? Szöveg mindig beválik
2017. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!